Cestování je opět přijemnější - nový Camper 660 přichází na trh

09. červenec 2015
Cestování je opět přijemnější - nový Camper 660 přichází na trh

Společnost Garmin představila novou navigaci serie Camper, primárně určenou pro karavany a obytné auta, kterou úspěšně použijete  i v autě "normální " velikosti.

Navigace je vybavená 6" kapacitním displejem a speciálními funkcemi pro individuální výpočet trasy dle zadaných parametrů vašeho vozu ( výška, šířka, délka a pod.) a jednoduchého modelování vaší trasy pouhým dotykem prstu na město, silnici či místo, kudy chcete projet. Jistě oceníte zobrazení výškového profilu vaší trasy, takže máte po celou dobu přehled o tom, jaké stoupání či naopak klesání vás čeká a to jak při náhledu na celou vaší trasu, tak v detailu na na pár desítek kilometrů před vámi.

Camper 660T-D Lifetime Europe45 je vybavena mapou Evropy s doživotní aktualizací map zdarma, databáze Foursquare je doplněna o miliony bodů zájmu, je aktualizována i databáze s více než 9000 kempů hodnocených společností ASCI, ve které lze vyhledávat dle volitelných parametrů a samozřejmostí je i přijímač dopravních hlášení , kdy vás navigace upozorní na případné zdržení na vámi zvolené trase či upozorní na potenciálně problematický úsek, který by vám mohl zkomplikovat jízdu.

K dispozici jsou dvě verze navigace, Camper 660 za cenu 9490 Kč nebo Camper 660 Bundle za cenu 12490 s DPH s externí zadní/couvací kamerou, která vám na displeji navigace zobrazí situaci za vaším karavenem či přívěsem a zjednoduší a zpřehlední tak couvání či otáčení.

Více informací o produktu najdete zde