Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou od 22.10. 2020 uzavřené do odvolání z nařízení vlády ČR.  Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL, u objednávek nad 1000 kč nabízíme nyní zaslání zboží na území ČR zdarma.
V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací je nutné využít opět služeb PPL nebo ČP a poslat balíček na zpět na adresu uvedenou na prodejním dokladu.
Děkujeme za pochopení, Garmin Czech
5172ee7e875c2d7567827b445a0a6465-39202-811512836af9c512d8f61a77e1cc36eb7c0c1jpg.jpg
Připravujeme

Alpha 200i K5 Fullsize Bundle K

Kód
010-02230-25
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
25 490,- Kč s DPH

Porovnat
Alpha 200i K5 Fullsize Bundle K
25 490,- Kč

Přehled

Popis

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO VÝCVIK A SLEDOVÁNÍ PSŮ.


Sada pro sledování psa Alpha® 200i/K5.


Garmin Alpha 200i je přenosné zařízení pro výcvik a sledování pohybu loveckých a záchranářských psů. Využívá rádiové komunikace s dosahem až 14,5 km a navíc je vybaveno technologií inReach®, která využívá Iridium satelitní komunikační síť a zajištuje spolehlivé spojení s blízkými i v místech bez GSM signálu.


  • Transflektivní barevný dotykový displej TFT s úhlopříčkou 3,5".
  • Komunikace inReach i v místech bez GSM signálu. (vyžadováno předplatné).
  • TopoActive Europe, s možností automatického navigování.
  • Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 10 000 (voucher s kódem pro stažení mapy TOPO Czech PRO).
  • Slot na microSD kartu + 16GB vnitřní paměť.
  • Barometrický výškoměr.
  • Elektromagnetický kompas.
  • Výdrž až 20 hodin nebo až 15 hodin se zapnutou technologií inReach®
  • Voděodolné provedení dle normy IPX7.

hero


alpha200SLEDUJTE JEDNOHO PSA I SMEČKU - Můžete sledovat až 20 psů na vzdálenost až 14,5 kilometru (podle typu obojku) s aktualizací dat každé 5 sekundy. Spárujte se sledovacími a výcvikovými obojky T 5 nebo T 5 mini (prodávají se samostatně nebo v sadě).

alpha200SPRÁVA SEZNAMU A SKUPIN PSŮ - Neaktivní psi mohou zůstat v seznamu a můžete spravovat jen aktivní skupiny; nemusíte tak při každém lovu psy přidávat a odebírat. Spárujte se sledovacími a výcvikovými obojky T 5 nebo T 5 mini (prodávají se samostatně nebo v sadě).

alpha200FUNKCE PRO VIEW COMPASS - Funkce Pro View Compass poskytuje jednoduchý přehled o tom, kterým směrem a jak daleko se jednotliví psi nacházejí. V přehledu je také informace o pozici psa.

hero


alpha200PODPORA VÍCE SATELITNÍCH SYSTÉMŮ - Podpora více globálních navigačních satelitních systémů (GPS a Galileo) umožňuje pracovat s vyšší přesností v náročnějších podmínkách.

alpha200MAPY TOPOACTIVE EUROPE - Předinstalované mapy TopoActive pro Evropu nabízejí podrobný detail v terénu i v obydlených oblastech.

alpha200SATELITNÍ SNÍMKY BIRDSEYE - Kromě map můžete také využívat satelitní snímky BirdsEye, které nabízí zobrazení realistického obrazu vegetace a důležitých orientačních bodů terénu i tam, kde běžné mapy nemají dostatečný detail.

alpha200DALŠÍ SNÍMAČE - Barometrický výškoměr umožňuje přesně sledovat převýšení a také krátkodobé trendy změn tlaku vzduchu. Integrovaný tříosý elektronický kompas s kompenzací náklonu vám pomůže udržet směr – ať jste v pohybu nebo v klidu.

alpha200PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ - 3,5” kapacitní dotykový displej je velmi dobře čitelný za všech podmínek, včetně přímého slunce.

alpha200DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE - Vyměnitelný akumulátor poskytuje až 20 hodin výdrže na jedno nabití (až 15 hodin se zapnutou technologií inReach).

alpha200DALŠÍ MAPY - Díky slotu na kartu microSD™ můžete na displeji zobrazit další mapy, například TopoPro (prodávají se samostatně).


Díky inReach stále na příjmu.


heroalpha200OBOUSMĚRNÁ TEXTOVÁ KOMUNIKACE - Satelitní komunikace InReach umožňuje obousměrnou textovou komunikaci s vašimi nejbližšími, můžete komunikovat na sociální sítě nebo komunikovat s jinými InReach zařízeními v terénu (je vyžadováno satelitní předplatné).

alpha200NOUZOVÁ SOS KOMUNIKACE - V případě nouze umí Alpha 200i odeslat nouzovou SOS zprávu středisku GEOS. Odkudkoliv, 24 hodin denně. GEOS je globální monitorovací a záchranná služba s nepřetržitým provozem (je vyžadováno satelitní předplatné).

alpha200SDÍLENÍ POLOHY - Sledujte svou polohu se svými blízkými doma nebo s kolegy v terénu. Můžete například sdílet svou cestu nebo si vyžádat pozice ostatních (je vyžadováno satelitní předplatné).

alpha200SATELITNÍ SÍŤ Iridium® SE 100% GLOBÁLNÍM POKRYTÍM - Nemusíte se spoléhat na pokrytí signálem mobilní sítě. Pomocí InReach jsou vaše zprávy, SOS komunikace a další komunikace přenášeny prostřednictvím globální satelitní sítě Iridium (je vyžadováno satelitní předplatné).


Univerzální aplikace pro všechny milovníky přírody, turistiky a outdooru.


hero


Obsah baleníVhodné pro sporty

Výcvik psů

Příslušenství

Akumulátory, baterie
Řemínky
Obojky na psa
Pouzdra
Napájecí kabely
Související zboží