Výstavy, předváděcí akce

28.3.2018  |  Running Expo 2018

Navštivte nás na výstavišti v Praze - Holešovicích v rámci konání  veletrhu RUNNING EXPO ve dnech 5.4 - 7.4.2018. Rádi vám ukážeme sporttestry pro běžecký trénink či  náramky pro měření vaší celodenní aktivity, ale i produkty na kolo, in-line brusle, triatlon, lyžování a další sporty .

Přijďte se blíže seznámit s novinkami letošní sezony, jakými jsou například běžecké hodinky Forerunner 645, nově i ve variantě Music s možností dohrání vaší oblíbené hudby. Některé vybrané produkty bude navíc možné zakoupit za speciální veletržní ceny a sobotní  půlmaraton tak poběžíte třeba s novým pomocníkem.

Více informací o veletrhu Running Expo 2018 naleznete zde.

Více ...

26.3.2018  |  FOR BIKES


   Vážení zákazníci,

dovolte nám  pozvat vás na další ročník výstavy věnované cyklistice probíhající ve dnech 6.4 - 8.4 2018 na výstavišti v Letňanech v Praze 9.

Rádi vás přivítáme  v našem Garmin staánku a ukážeme vám přístroje určené nejen na kolo,běh či další sportovní aktivity, ale rádi  zodpovíme vaše dotazy a nabídneme k  prodeji vybrané sporttestry za speciální výstavní ceny.

  Více informací o veletrhu naleznete na stránkách výstaviště PVA Praha.

Více ...

3.4.2017  |  Sport Expo 2017

Navštivte nás na výstavišti v Praze - Holešovicích v rámci konání již 11. ročníku veletrhu SPORT EXPO ve dnech 4.5 - 6.5.2017. Rádi vám ukážeme produkty pro běžecký trénink i na závody, přístroje pro vytrvalostní běhy s opravdu dlouhou dobou výdrže, náramky pro měření vaší aktivity po celý den, ale i produkty na kolo, in-line brusle, triatlon, lyžování a další sporty .

Přijďte se blíže seznámit s novinkami letošní sezony, jakými jsou například běžecké hodinky Forerunner 935 nebo  opravdu chytré, sportovně-outdoorové  Garmin fenix5 ve všech velistních řadách. Některé vybrané produkty bude navíc možné zakoupit za speciální veletržní ceny a nedělní maraton tak poběžíte třeba s novým pomocníkem.

Více informací o veletrhu SPORT EXPO 2017 naleznete zde.

Více ...

14.9.2016  |  SPORT Life 2016

Navštivte nás na brněnském výstavišti v rámci konání veletrhu SPORT Life 2016 ve dnech  4.11 - 6.11.2016, v  pavilonu V. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a představíme vám navigace a příslušenství  pro využití na kole, při běhu, plavání , lyžování,  jízdě na in-linech či dalších i netradičních sportech stejně jako outdoorové či golfové přístroje.

Více informací o veletrhu SPORT Life 2016 naleznete zde.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!