Garmin Xero A1 a Garmin Xero A1i jsou revoluční lukostřelecké zaměřovače

Garmin Xero A1

Garmin Xero A1 a Garmin Xero A1i je dvojice digitálních laserových zaměřovačů pro lukostřelce. Oba zaměřovače nabízejí automatické měření vzdálenosti a virtuální LED indikaci dopadu střely.

Garmin Xero A1

Jednoduché a tiché tlačítko na zaměřovači umožňuje střelci měřit vzdálenost při povolené nebo napjaté tětivě. Vzdálenost je kompenzována o pohyb střelce a úhel záměru. Dálkoměr měří vzdálenosti do 100m (resp. 275m u reflexních cílů). Virtuální LED indikace je viditelná pouze pro oko střelce. Optický senzor upravuje jas LED indikátoru tak, aby značka byla dobře viditelná v různých podmínkách střelby. Zaměřovač poskytuje současně funkci počítadla střel ať už v rámci jedné střelby nebo celé doby používání luku.

Garmin Xero A1

Zaměřovače jsou napájené ze dvou mikrotužkových AAA baterií, na které dokáží fungovat po dobu až 1 roku. Zaměřovače jsou odolné proti vodě (dle normy IPX7) a jsou vhodné pro použití i v etrémně nepříznivých podmínkách.

Model Xero A1i nabízí navíc možnost nastavení uživatelských profilů pro různé typy šípů, sledování dynamiky střely, funkci Laser Locate™ a dvoubarevnou LED indikaci. Měření dynamiky střely poskytuje informace o rychlosti střely, nahnutí luku nebo době trvání impulzu střely.

Garmin Xero A1

Garmin Xero A1, cena 19.990 Kč s DPH, Garmin Xero A1i, cena 24.990 Kč s DPH.
Oba modely jsou k dispozici v provedení pro levou nebo pravou ruku.
Dostupnost: Q1/2018.

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!