Garmin Montana je chloubou outdoorových GPS navigací

Garmin Montana, outdoorová navigace s otočným displejem

Novinkou v oblasti outdoorových navigací je zcela nový outdoorový GPS přijímač, který nese označení Garmin Montana. Montana je první outdoorovou navigací značky Garmin, která je vybavena 4“ otočným displejem a zvukovým výstupem pro hlasovou navigaci. Garmin Montana tak díky svým parametrům osloví vyznavače motocyklů, vodních sportů a uživatele, kteří používají navigaci pro zaměřování dat v terénu. Pro účely zaměřování a sběru dat Garmin v případě modelu Montana slibuje vynikající příjem GPS signálu a vyšší přesnosti zaměření oproti jiným dosud známým přenosným GPS navigacím.

Společnost Garmin při vývoji nové outdoorové navigace vyslyšela požadavky svých zákazníků. Novinka nese název Garmin Montana a přináší celou řadu inovací, mezi kterými najdeme 4“ otočný dotykový displej, variabilní napájení z akumulátoru nebo tří tužkových baterií, jako první outdoorová navigace podporuje hlasovou navigaci a je vybavena systémovým konektorem s možností využití napájeného automobilového nebo motocyklového stojánku. Podle úrovně výbavy je Montana vybavena až 8 GB vnitřním diskem a slotem na microSD karty pro další rozšíření paměti. Modely Montana 650 jsou vybaveny 5 Mpix digitálním fotoaparátem s funkcí automatického geotaggingu (záznam místa pořízení snímku).

Montana je kompatibilní s navigačními mapami ve formátu Garmin MapSource, včetně možnosti výpočtu nejrychlejší nebo nejkratší trasy. Kromě vektorových map je možné navigaci využít i v kombinaci s rastrovými mapami, které si může připravit sám uživatel.

Garmin v případě modelu Montana slibuje excelentní příjem a citlivost přístroje na GPS signál a současně možnost dosažení nejlepších výsledků přesnosti zaměření pozice v porovnání s ostatními navigacemi značky Garmin. Většina funkcí a navigačních stránek je u modelu Montana uživatelsky nastavitelná s možností definování široké škály profilů použití.

Úvodní obrazovka Garmin MontanaMapové podklady BirdsEye pro Rakousko, oblast TyrolGarmin Montana - možnost náměru kurzuGarmin Montana - menu

Bližší specifikace navigace Garmin Montana:
Rozměry: 13.7 x 8.3 x 1.5 cm, hmotnost: 345 g, velký 4" barevný otočný dotykový displej, 480 x 272 pixelů, odlnost proti vodě (IPX7) a vibracím (6g), HotFix GPS, 3-osý elektromagnetický kompas, bezdrátová technologie ANT+, napájení z výměnné LiIon baterie (16 hodin výdrž) nebo z 3 AA baterieí (výdrž 20 hodin), slot na paměťovou kartu microSD, vestavěný digitální 5 Mpix fotoaparát (modely Montana 650 a 650t), vestavěná topografická mapa Evropy (model Montana 650t). Doporučená cena navigace Garmin Montana 600 ... 12.500 Kč s DPH, Garmin Montana 650 ... 14.990 Kč s DPH, Garmi Montana 650t ... 15.990 Kč s DPH.

Navigační přístroj Garmin Montana bude na trhu k dispozici v druhé polovině června 2011.

Automobilová navigace na displeji Garmin MontanaGarmin Montana - variabilní displej

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!