Malé, lehké a pohodlné běžecké GPS hodinky, to je nový Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35 je nový model běžeckých GPS hodinek s optickým měřením tepu přímo na zápěstí ruky. Forerunner 35 patří do nové generace GPS hodinek, které mají minimální rozměry, nízkou hmotnost a měkký, přizpůsobivý řemínek. Oproti větším GPS sporttesterům jsou proto vhodné i pro ženy nebo sportovce s menším zápěstím. Forerunner 35 nabízí velmi slušnou funkční výbavu. Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, běh na páse, jízdu na kole nebo fitness cvičení. Hodinky mají k dispozici vibrační alarmy, funkce AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku prostřednictvím mobilního telefonu nebo například chytré funkce v případě propojení se smartphonem.

Hodinky Forerunner 35 mají černé tělo a budou k dispozici ve čtyřech typech balení v kombinaci s černým, bílým, limetkovým nebo tyrkysovým řemínkem. Řemínky hodinek jsou jednoduše vyměnitelné a barevné ladění hodinek tak jde snadno a rychle změnit.

Garmin Forerunner 35

Forerunner 35 má k dispozici vestavěný krokoměr, který patří ke standardní výbavě většiny moderních sportovních hodinek, stejně jako možnost měření délky a kvality spánku. Monitoring denních aktivit je doplněný o celodenní průběžné měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu. V případě, že chcete hodinky využít pro měření vnitřních fitness aktivit jako je spining, aerobik nebo například zumba, je možné hodinky využít a čas, srdeční tep, případně tempo sledovat a zaznamenat bez zapnutého GPS přijímače. Výhodou hodinek je, že jsou schopné fungovat samostatně i když je nepropojíte s mobilním telefonem. Funkce sporttesteru jsou na telefonu nezávislé a funkce chytrých hodinek jsou k dispozici, jako přidaná funkce navíc.

Garmin Forerunner 35

Forerunner 35 se může pochlubit slušnou odolností a velmi dobrou výdrží na jedno nabití akumulátoru. Z pohledu voděodolnosti hodinky snesou nejen běžnou sprchu, ale i souvislé plavání. Na jedno nabití akumulátoru vydrží až 13 hodin záznamu s plně zapnutým GPS přijímačem nebo až 9 dní v režimu chytrých hodinek.

Garmin Forerunner 35

Pokud se věnujete nejen běhu, ale i cyklistice, případně in-line bruslení nebo lyžování, bude se vám u hodinek hodit možnost využití více sportovních profilů. V každém z profilů si hodinky pamatují samostatné nastavení – při běhu můžete sledovat tempo (min/km), při jízdě na kole rychlost (km/h)... V každém z profilů je možné uživatelsky na displeji nastavit kombinaci veličin, které chcete při dané aktivitě sledovat (např. tempo/čas/vzdálenost). V případě podobného nastavení profilů není nutné v okamžiku změny typu sportu hodinky složitě přenastavovat, stačí jednoduše zvolit jiný sportovní profil.

Tréninkový deník Garmin Connect

Samostatnou a často opomíjenou funkcí hodinek je tréninkový deník Garmin Connect. Ačkoliv se často v popisu Garmin sporttesterů nepopisuje, tvoří velkou část hodnoty sportovních GPS hodinek Garmin. Garmin Connect je on-line tréninkový deník, který schraňuje, vyhodnocuje a případně sdílí záznamy ze sportovních aktivit. Garmin Connect je buď přístupný z počítače (PC, iOS) na webové stránce https://connect.garmin.com nebo jako mobilní aplikace Garmin Connect Mobile pro chytré telefony a tablety (iOS, Android, Windows Mobile). Garmin Connect, který je k dispozici plně v českém jazyce, umí vyhodnotit většinu outdoorových nebo indoorových sportů a nejen zobrazit GPS záznam aktivity nad mapou, ale i kombinovat záznamy výškového profilu, tempa, tepové frekvence, rychlosti... a celé řady dalších veličin. Jakékoliv záznamy můžete poslat přátelům pomocí emailu či jednoduchého odkazu nebo jednoduše sdílet pomocí sociálních sítí.

Stručnou recenzi s řadou fotografií a výčtem důležitých funkcí najdete zde.

Garmin Forerunner 35

Forerunner 35, rozměry: 35.5 x 40.7 x 13.3 mm, hmotnost 38g.

Doporučená maloobchodní cena: 5.490 Kč s DPH, dostupnost: září 2016

SROVNÁNÍ S JINÝMI PRODUKTY:

Model

Forerunner 35

Forerunner 235

Forerunner 735XT

Obrázek

 Forerunner 35 235 735XT

Hlavní zaměření

běh, běh na pásu, kolo, ostatní

běh, běh na pásu, kolo, ostatní

běh, kolo, plavání, triatlon, ostatní

GPS

GLONASS

měření tepu na zápěstí

možnost měření tepu na hrudi

Intervalové stopky

Uživatelské tréninky

Tréninkové plány

Auto Lap

Ruční okruh

Auto Pause

Běh/Chůze

Audio pokyny

Alarmy: čas, vzdálenost, kalorie

Alarmy srdečního tepu

Alarm kadence

Vibrační upozornění

Závod se zaznamenanou aktivitou

Virtuální partner na tempo

Osobní rekordy

Tréninkový efekt

Doporučená doba odpočinku

Výpočet VO2 Max

Predikce výsledků

Laktátový práh

Funkce Running Dynamics

Cílový čas

Profily sportovních aktivit

Multisport

Uživatelsky nastavitelná pole

Automatické odesílání tréninků

Smart notifikace

Živý přenos aktivity - LiveTrack

              •             

Automatická aktualizace sw

              •             

Krokoměr, monitor spánku

              •             

Barevný displej

     

Výdrž baterií

trénink: 13 hod.
hodinky: 9 dní

trénink: 11 hod.
hodinky: 9 dní

trénink: 14 hod.
hodinky: 11 dní

Propojení

ANT+ | Bluetooth smart | USB

ANT+ | Bluetooth smart | USB

ANT+ | Bluetooth smart | USB

Odolnost proti vodě

5ATM

5ATM

5ATM

Cena

5.490 Kč

8.990 Kč

11.990 Kč

 

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!