BarkLimiter 2 odnaučí vašeho psa nadměrně štěkat

BarkLimiter2

Máte problémy s častým a obtěžujícím psím štěkáním? Ne pokaždé má pes ke štěkání objektivní důvod a odnaučit psa nadměrně štěkat svépomocí může být velmi obtížné. Pro podobné případy vyvinula značka Garmin elektronické pomůcky Bark Limiter 2 a Bark Limiter 2VT, které se jednoduše upevní na psí obojek a dokáží psí štěkání redukovat.

BarkLimiter2BarkLimiter2BarkLimiter2

Garmin BarkLimiter 2 je elektronická pomůcka na obojek, která dokáže detekovat psí štěkání a nežádoucí štěkání pomůže omezit. Omezení a komunikace se psem probíhá pomocí tónů, vibrací a případě i elektrických korekcí. Model Garmin Bark Limiter 2 nabízí tóny, vibrace a elektrické impulzy, model Garmin Bark Limiter 2VT má k dispozici jen tóny a vibrace a nevyužívá elektrické impulzy. Pomocí akcelerometru, který je v zařízení ukryt je Bark Limiter 2 schopen přesně detekovat obtěžující štěkání. Ani v případě, že bude blízko sebe několik psů se Bark Limiter 2 nezmýlí a nereaguje na cizí štěkání.

BarkLimiter2BarkLimiter2

Garmin BarkLimiter 2 bude k dispozici od února 2018 za cenu 2.490 Kč s DPH a podrobnější informace o dostupnosti, případně aktuální ceně naleznete zde: /produkty/sport/vycvik-psu/barklimiter/

BarkLimiter2

Důležité vlastnosti:
Zařízení je přímo z výroby nastaveno a dá se používat hned po vybalení
Je vybaveno dobíjecí baterií s výdrží až 30 dní
•  Můžete zvolit způsob korekce, který je pro vaše zvíře nejvhodnější. Můžete vybrat tón nebo vibrace nebo zvolit jednu z deseti bezpečných úrovní elektrické korekce. Pozn.: model Bark Limiter 2VT podporuje pouze tóny a vibrace.
•  Zařízení na obojek v malém, praktickém provedení je vhodné pro všechny velikosti psů
•  Bark Limiter 2 spolupracuje s mobilní aplikací Garmin Canine, s jejíž pomocí můžete upravovat nastavení a sledovat údaje o četnosti a korekci štěkání
•  Můžete použít přiložený obojkový řemínek nebo zařízení snadno připevnit na vlastní obojek psa (až do šířky 2,5 cm a tloušťky 3 mm)

Na vybrané funkce BarkLimiter2 se můžete podívat také v tomto videu:

BarkLimiter2

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!