Aktuality, nové produkty, recenze

16.2.2017  |  Garmin MUZEUM představuje nesmrtelný, outdoorový GPS přijímač Garmin GPS 12XL

Představujeme první z článků série Garmin Muzeum, ve které bychom vám chtěli přiblížit starší, ale svým způsobem zajímavé produkty značky Garmin. Věříme, že se mezi vámi najde pár těch, kteří si na tyto produkty vzpomenou nebo těch, kteří se rádi dozvědí pár zajímavých informací o technice, která před nedávnou dobou představovala to nejlepší ve svém oboru a dnes pro neznalé vypadá, jako nepoužitelný „šrot“. Tentokrát bude řeč o přenosném outdoorovém GPS přijímači Garmin GPS 12XL.

Více ...

1.2.2017  |  Recovery Advisor, Performance Condition a Recovery Check – doporučení odpočinku, test kondice a únavy. Šikovné funkce pokročilých hodinek Garmin.

V pokročilých modelech sportovních hodinek Garmin jsou k dispozici funkce, které umí sportovcům doporučit vhodný čas odpočinku a také otestovat kondici v prvních minutách tréninku. Tyto funkce se souhrnně nazývají „Recovery Advisor“. Tyto funkce během tréninku využívají srdeční tep a především variabilitu srdečního tepu (proměnlivost doby mezi dvěma po sobě následujícími tepy) a tyto informace využívají pro stanovení kondice a doporučení doby odpočinku.

Více ...

18.1.2017  |  InReach je první outdoorová GPS navigace značky Garmin s vestavěnou satelitní komunikací

Garmin inReach SE+ a Garmin inReach Explorer+ jsou dvě nové outdoorvé GPS navigace americké značky Garmin, která je vedoucím světovým výrobcem tohoto druhu navigací. V případě inReach Garmin vůbec poprvé uvádí na trh outdoorovou GPS navigaci s vestavěným satelitním komunikátorem. Komunikátor využívá satelitní sítě Iridium a omožňuje prostřednictvím této sítě odesílat a přijímat textové zprávy z jakéhokoliv místa na Zemi. Garmin inReach vás proto nejen bezpečně navede do cíle a zpět domů, ale v případě nenadálých událostí umožní spojení s blízkými nebo s globální záchrannou službou GEOS.

Více ...

4.1.2017  |  Garmin fénix5 je nová generace kultovních sportovních hodinek. Jsou nové, lepší a nyní i pro sportovce s menším zápěstím.

Jen málokteré chytré GPS hodinky vzbudily takovou pozornost, jako Garmin fénix. Původně outdoorové hodinky dostaly v průběhu několika vylepšení do výbavy neuvěřitelnou škálu sportovních funkcí. Současně s mimořádně dlouhou výdrží, odolností a vzhledem blížícím se klasickým hodinkám tyto hodinky na trhu získaly mnoho svých příznivců. Poslední verze s označením Garmin fénix3 je na trhu k dispozici od roku 2015 a dosud nemá mezi sportovními GPS hodinkami rovnocennou konkurenci. Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas představuje značka Garmin zcela novou generaci hodinek fénix, tentokrát označenou jako Garmin fénix5.

Více ...

13.9.2016  |  Není nad osobní zkušenost se sporttesterem…

Rozhodla se pravidelně běhat a vyzkoušet si sporttester. Vybrala si Garmin Forerunner 235 Optic s  vestavěným optickým snímačem pro měření tepu přímo na zápěstí ruky. Jaké jsou její zkušenosti? Je něco, co jí na sporttesteru nesedí? V  čem jí sporttester pomohl? Vyzkoušela také možnosti využití online tréninkového deníku Garmin Connect. Co na něj říká?

Více ...

5.9.2016  |  Jak vybrat sportovní GPS hodinky?

“Jak vybrat...?” je nejčastější dotaz při pohledu na širokou nabídku sportovních GPS hodinek. Jaké jsou rozdíly mezi modely? Potřebuji zrovna tuto konkrétní funkci? Co nemají levnější modely oproti těm dražším?

V tomto článku se Vám pokusíme jednoduše poradit. Zaměříme se na nejčastější případy výběru GPS hodinek a pokusíme se doporučený výběr zúžit na několik málo finálních výrobků. U každého z nich uvedeme navíc několik základních důvodů, proč vybrat právě tento model. Nečekejte podrobné specifikace, ty jistě najdete na řadě jiných míst.

Více ...

31.8.2016  |  Malé, lehké a pohodlné běžecké GPS hodinky, to je nový Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35 je nový model běžeckých GPS hodinek s optickým měřením tepu přímo na zápěstí ruky. Forerunner 35 patří do nové generace GPS hodinek, které mají minimální rozměry, nízkou hmotnost a měkký, přizpůsobivý řemínek. Oproti větším GPS sporttesterům jsou proto vhodné i pro ženy nebo sportovce s menším zápěstím. Forerunner 35 nabízí velmi slušnou funkční výbavu. Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, běh na páse, jízdu na kole nebo fitness cvičení. Hodinky mají k dispozici vibrační alarmy, funkce AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku prostřednictvím mobilního telefonu nebo například chytré funkce v případě propojení se smartphonem.

Více ...

25.8.2016  |  fēnix Chronos jsou luxusní chytré GPS hodinky pro běžné nošení, sport a outdoorové aktivity

Garmin fénix Chronos jsou prémiovým modelem kultovních chytrých, sportovních GPS hodinek řady fénix. Za úspěchem hodinek řady fénix stojí výjimečná škála funkcí, všestrannost a především fakt, že hodinky fénix3 vypadají dobře. Vypadají dokonce tak dobře, že je můžete mít na ruce i v práci nebo ve volném čase. Pro řadu fénix3 Chronos to platí dvojnásob. Jedná se o prémiovou řadu hodinek fénix3, které jsou zasazené v celokovovém těle z oceli nebo titanu a doplněné o kovový nebo kožený řemínek, který je možné kdykoliv rychle a jednoduše vyměnit za sportovní.

Více ...

25.8.2016  |  Proč chtít Chronos, když postačí Fénix3...?

Byl jsem přesvědčený tyto hodinky nechtít. Mají identické funkce s modelem Garmin fénix3 a kromě materiálů a vzhledu nic moc nového nepřináší. Jejich cena je navíc o dost vyšší. Moje přesvědčení vydrželo přesně do doby, než jsem dostal fénix Chronos do ruky k otestování. Podívejte se na pár fotek a subjektivních zkušeností...

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!