Aktuality, nové produkty, recenze

24.5.2017  |  Garmin VIRB® 360 je vodotěsná, 360° akční kamera s GPS, rozlišením 5.7K a prostorovým audio záznamem

Americká značka Garmin v těchto dnech představuje jednu z nejžhavějších novinek leošního roku. Touto novinkou je odolná, akční, 360° kamera Garmin VIRB 360 s GPS, rozlišením 5.7K/30fps a čtyřmi mikrofony pro vysoce kvalitní, prostorový záznam zvuku. V rozlišení 4k nabízí kamera navíc sférickou stabilizaci s eliminací roztřesení videa při záznamu akčních sportů.

Více ...

15.5.2017  |  Víte jaký má srdeční tep motocyklový závodník při tréninku?

Jaký máte srdeční tep při běhu? A co při jízdě na kole? Pravděpodobně víte, že výše srdečního tepu je závislá na náročnosti fyzické aktivity, víte ale, že srdeční tep závisí také na tom, v jaké míře je aktivita „adrenalinová“?

Podívejte se, v jakých podmínkách se jezdí závody na motocyklech. Po kliknutí na obrázek s mapou je k dispozici podrobný záznam aktivity v online deníku Garmin Connect.

Více ...

29.3.2017  |  Garmin Forerunner 935 je král mezi běžeckými a triatlonovými sporttestery

Značka Garmin dnes představila nový chytrý GPS sporttester s označením Forerunner 935. Svým tvarem a rozměry je podobný nedávno oznámeným hodinkám fénix5, je ale lehčí, menší a jako sporttester výkonnější. Forerunner 935 je navržen tak, aby vyhověl požadavkům nejnáročnějších sportovců, včetně vyznavačů dlouhých triatlonů nebo ultra dlouhých běžeckých závodů.

Více ...

16.2.2017  |  Garmin MUZEUM představuje nesmrtelný, outdoorový GPS přijímač Garmin GPS 12XL

Představujeme první z článků série Garmin Muzeum, ve které bychom vám chtěli přiblížit starší, ale svým způsobem zajímavé produkty značky Garmin. Věříme, že se mezi vámi najde pár těch, kteří si na tyto produkty vzpomenou nebo těch, kteří se rádi dozvědí pár zajímavých informací o technice, která před nedávnou dobou představovala to nejlepší ve svém oboru a dnes pro neznalé vypadá, jako nepoužitelný „šrot“. Tentokrát bude řeč o přenosném outdoorovém GPS přijímači Garmin GPS 12XL.

Více ...

1.2.2017  |  Recovery Advisor, Performance Condition a Recovery Check – doporučení odpočinku, test kondice a únavy. Šikovné funkce pokročilých hodinek Garmin.

V pokročilých modelech sportovních hodinek Garmin jsou k dispozici funkce, které umí sportovcům doporučit vhodný čas odpočinku a také otestovat kondici v prvních minutách tréninku. Tyto funkce se souhrnně nazývají „Recovery Advisor“. Tyto funkce během tréninku využívají srdeční tep a především variabilitu srdečního tepu (proměnlivost doby mezi dvěma po sobě následujícími tepy) a tyto informace využívají pro stanovení kondice a doporučení doby odpočinku.

Více ...

18.1.2017  |  InReach je první outdoorová GPS navigace značky Garmin s vestavěnou satelitní komunikací

Garmin inReach SE+ a Garmin inReach Explorer+ jsou dvě nové outdoorvé GPS navigace americké značky Garmin, která je vedoucím světovým výrobcem tohoto druhu navigací. V případě inReach Garmin vůbec poprvé uvádí na trh outdoorovou GPS navigaci s vestavěným satelitním komunikátorem. Komunikátor využívá satelitní sítě Iridium a omožňuje prostřednictvím této sítě odesílat a přijímat textové zprávy z jakéhokoliv místa na Zemi. Garmin inReach vás proto nejen bezpečně navede do cíle a zpět domů, ale v případě nenadálých událostí umožní spojení s blízkými nebo s globální záchrannou službou GEOS.

Více ...

4.1.2017  |  Garmin fénix5 je nová generace kultovních sportovních hodinek. Jsou nové, lepší a nyní i pro sportovce s menším zápěstím.

Jen málokteré chytré GPS hodinky vzbudily takovou pozornost, jako Garmin fénix. Původně outdoorové hodinky dostaly v průběhu několika vylepšení do výbavy neuvěřitelnou škálu sportovních funkcí. Současně s mimořádně dlouhou výdrží, odolností a vzhledem blížícím se klasickým hodinkám tyto hodinky na trhu získaly mnoho svých příznivců. Poslední verze s označením Garmin fénix3 je na trhu k dispozici od roku 2015 a dosud nemá mezi sportovními GPS hodinkami rovnocennou konkurenci. Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas představuje značka Garmin zcela novou generaci hodinek fénix, tentokrát označenou jako Garmin fénix5.

Více ...

13.9.2016  |  Není nad osobní zkušenost se sporttesterem…

Rozhodla se pravidelně běhat a vyzkoušet si sporttester. Vybrala si Garmin Forerunner 235 Optic s  vestavěným optickým snímačem pro měření tepu přímo na zápěstí ruky. Jaké jsou její zkušenosti? Je něco, co jí na sporttesteru nesedí? V  čem jí sporttester pomohl? Vyzkoušela také možnosti využití online tréninkového deníku Garmin Connect. Co na něj říká?

Více ...

5.9.2016  |  Jak vybrat sportovní GPS hodinky?

“Jak vybrat...?” je nejčastější dotaz při pohledu na širokou nabídku sportovních GPS hodinek. Jaké jsou rozdíly mezi modely? Potřebuji zrovna tuto konkrétní funkci? Co nemají levnější modely oproti těm dražším?

V tomto článku se Vám pokusíme jednoduše poradit. Zaměříme se na nejčastější případy výběru GPS hodinek a pokusíme se doporučený výběr zúžit na několik málo finálních výrobků. U každého z nich uvedeme navíc několik základních důvodů, proč vybrat právě tento model. Nečekejte podrobné specifikace, ty jistě najdete na řadě jiných míst.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!