Aktuality, nové produkty, recenze

11.9.2017  |  Světový rekord v Praze! Birell Grand Prix Praha ovládla Joyciline Jepkosgei z RunCzech Racing týmu

Nezapomenutelný zážitek nabídl dvaadvacátý ročník Birell Grand Prix Praha. Členka RunCzech Racing týmu Joyciline Jepkosgei jako první žena v historii zvládla silniční desítku pod půl hodiny. Časem 29:43 vytvořila nový světový rekord, čímž vylepšila svoje vlastní dosavadní světové maximum o 21 vteřin.

Více ...

1.9.2017  |  Garmin vívomove Optic dokazují, že i chytré hodinky mohou být hezké

Garmin vívomove Optic jsou chytré, hybribní hodinky směřením tepu na zápěstí. Pokud nepatříte k všestranným sportovcům, kteří potřebují GPS a pokud dáváte přednost elegantním hodinkám před často plastovými sporttestery, tak by vás mohly zaujmout nové hodinky Garmin vívomove Optic.

Více ...

31.8.2017  |  Nenápadný náramek spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru

Pokud vám vzhledem nebo rozměry vyhovují fitness náramky a pokud od takového zařízení chcete víc, než jen počítání kroků, tak se zaměřte na nový Garmin vívosport. Nenápadný náramek v sobě kombinuje funkce krokoměru, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Navíc je na ruce elegantní a můžete jej bez obav nosit do práce i na sport.

Více ...

31.8.2017  |  Nové VÍVOACTIVE3 kombinují stylový vzhled s bohatou nabídkou sportovních a chytrých funkcí

Chytré GPS hodinky řady vívoactive byly a jsou v nabídce značky Garmin výjimečné. Spojují se u nich stylový vzhled, všestranné sportovní funkce, dotykový displej a velmi dobrý poměr cena/výkon. V podobném duchu se nese i poslední generace hodinek Garmin vívoactive3, které byly představeny na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně v srpnu 2017

Více ...

29.8.2017  |  Garmin Edge 1030 je GPS cyklopočítač s velkým displejem

Cyklopočítače řady Edge 1000 byly vždy známé svým velkým displejem, na kterém bylo možné pohodlně sledovat navigační mapu nebo až 10 veličin současně. Nejnovější přírůstek této řady, model Edge 1030 nezůstává v ničem pozadu. Do stejně velkého těla se americké značce povedlo vměstnat ještě větší displej. Namísto dosavadní úhlopříčky o velikosti 3” (7,6 cm) u staršího modelu Edge 1000 se nový Edge 1030 chlubí 3,5” displejem (8,9 cm). Současně došlo k prodloužení životnosti akumulátoru, na jedno nabití vydrží až 20 hodin (oproti 15 hodinám u staršího Edge 1000) a pomocí nového stojánku je k cyklopočítači možné připojit navíc připojit záložní zdroj energie, který přidá dalších 40 hodin jízdy.

Více ...

29.8.2017  |  Garmin představuje inovované cyklistické pedály s měřením výkonu: Vector3 a Vector3S

Na cyklistickém veletrhu Eurobike v německém Friedrichshafenu dnes značka Garmin představila novou, již třetí generaci wattmerů  Garmin Vector. Wattmetry Garmin Vector jsou cyklistické pedály s měřením výkonu, které poskytují unikátní množství dat o síle a technice šlapání. K nejzajímavějším vlastnostem nových pedálů patří zcela nová konstrukce, zvýšená přesnost měření či výrazně jednodušší montáž a tím pádem i použití s více koly. Nově jsou pedály schopné komunikovat s aplikací Garmin Mobile App i pomocí Bluetooth technologie.

Více ...

10.8.2017  |  Využití turistických map a programu BaseCamp pro podrobné plánování tras s chytrými hodinkami Garmin fénix

Máte hodinky Garmin fénix a chcete je využít pro navigaci, orientaci v terénu nebo objevování a podrobné plánování nových tras pro kolo, turistiku a další aktivity? Nemějte obavy, je to jednoduché. Připravili jsme pro vás článek s podrobným popisem, jak na to.

Více ...

14.7.2017  |  Ukázka vyhodnocení dat elitního jezdce stáje Canondale-Drapac

Získali jsme z profesionální stáje Cannondale-Drapac možnost nakouknout do dat měřených v průběhu jednoho z nejnáročnějších cyklistických závodů. Stáj Cannondale-Drapac používá cyklopočítače Garmin Edge, ukázku dat poskytl Dylan van Baarle z etapy č. 7 (Troyes / Nuits-Saint-Georges), kde vyhrál cenu za největšího bojovníka etapy.

Více ...

30.6.2017  |  Uzavření vzorkové prodejny Evropská176

Vážení zákazníci

v pátek 7.7 2017 bude celý den uzavřena vzorková prodejna Garmin na Evropské ulici. Prodejna bude znovu otevřena v pondělí 10.7 2017 od 9:00. Omlouváme se za vzniklé komplikace a v případě potřeby navštivte naší značkovou prodejnu v CČM na Praze  9, která má v pátek 7.7.2017 standardní otevírací dobu od 9:00 do 21:00 .

S pozdravem

Garmin Czech

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!