Aktuality, nové produkty, recenze

14.7.2017  |  Ukázka vyhodnocení dat elitního jezdce stáje Canondale-Drapac

Získali jsme z profesionální stáje Cannondale-Drapac možnost nakouknout do dat měřených v průběhu jednoho z nejnáročnějších cyklistických závodů. Stáj Cannondale-Drapac používá cyklopočítače Garmin Edge, ukázku dat poskytl Dylan van Baarle z etapy č. 7 (Troyes / Nuits-Saint-Georges), kde vyhrál cenu za největšího bojovníka etapy.

Více ...

30.6.2017  |  Uzavření vzorkové prodejny Evropská176

Vážení zákazníci

v pátek 7.7 2017 bude celý den uzavřena vzorková prodejna Garmin na Evropské ulici. Prodejna bude znovu otevřena v pondělí 10.7 2017 od 9:00. Omlouváme se za vzniklé komplikace a v případě potřeby navštivte naší značkovou prodejnu v CČM na Praze  9, která má v pátek 7.7.2017 standardní otevírací dobu od 9:00 do 21:00 .

S pozdravem

Garmin Czech

Více ...

31.5.2017  |  Approach S60 jsou prémiové, multisportovní GPS hodinky pro hráče golfu

Hráčům golfu není potřeba americkou značku Garmin představovat. Patří mezi nejpoužívanější značku mezi elektronickými měřiči vzdáleností na golfových hřištích. Vedle specializovaných golfových hodinek řady Garmin Approach se stále častěji můžete na hřištích setkat s multisportovními hodinkami typu Garmin fénix3 nebo Garmin fénix5. Oproti starším golfovým “speciálům” řady Approach jsou hodinky řady fénix všestrannější a elegantnější. Situaci by mohly změnit právě představené prémiové golfové GPS hodinky Garmin Approach S60, které jsou stylové a všestranně použitelné. Oproti modelům fénix nabízí v paměti předehranou databázi světových golfových hřišť a ovládání pomocí dotykového displeje.

Více ...

24.5.2017  |  Garmin VIRB® 360 je vodotěsná, 360° akční kamera s GPS, rozlišením 5.7K a prostorovým audio záznamem

Americká značka Garmin v těchto dnech představuje jednu z nejžhavějších novinek leošního roku. Touto novinkou je odolná, akční, 360° kamera Garmin VIRB 360 s GPS, rozlišením 5.7K/30fps a čtyřmi mikrofony pro vysoce kvalitní, prostorový záznam zvuku. V rozlišení 4k nabízí kamera navíc sférickou stabilizaci s eliminací roztřesení videa při záznamu akčních sportů.

Více ...

15.5.2017  |  Víte jaký má srdeční tep motocyklový závodník při tréninku?

Jaký máte srdeční tep při běhu? A co při jízdě na kole? Pravděpodobně víte, že výše srdečního tepu je závislá na náročnosti fyzické aktivity, víte ale, že srdeční tep závisí také na tom, v jaké míře je aktivita „adrenalinová“?

Podívejte se, v jakých podmínkách se jezdí závody na motocyklech. Po kliknutí na obrázek s mapou je k dispozici podrobný záznam aktivity v online deníku Garmin Connect.

Více ...

29.3.2017  |  Garmin Forerunner 935 je král mezi běžeckými a triatlonovými sporttestery

Značka Garmin dnes představila nový chytrý GPS sporttester s označením Forerunner 935. Svým tvarem a rozměry je podobný nedávno oznámeným hodinkám fénix5, je ale lehčí, menší a jako sporttester výkonnější. Forerunner 935 je navržen tak, aby vyhověl požadavkům nejnáročnějších sportovců, včetně vyznavačů dlouhých triatlonů nebo ultra dlouhých běžeckých závodů.

Více ...

16.2.2017  |  Garmin MUZEUM představuje nesmrtelný, outdoorový GPS přijímač Garmin GPS 12XL

Představujeme první z článků série Garmin Muzeum, ve které bychom vám chtěli přiblížit starší, ale svým způsobem zajímavé produkty značky Garmin. Věříme, že se mezi vámi najde pár těch, kteří si na tyto produkty vzpomenou nebo těch, kteří se rádi dozvědí pár zajímavých informací o technice, která před nedávnou dobou představovala to nejlepší ve svém oboru a dnes pro neznalé vypadá, jako nepoužitelný „šrot“. Tentokrát bude řeč o přenosném outdoorovém GPS přijímači Garmin GPS 12XL.

Více ...

1.2.2017  |  Recovery Advisor, Performance Condition a Recovery Check – doporučení odpočinku, test kondice a únavy. Šikovné funkce pokročilých hodinek Garmin.

V pokročilých modelech sportovních hodinek Garmin jsou k dispozici funkce, které umí sportovcům doporučit vhodný čas odpočinku a také otestovat kondici v prvních minutách tréninku. Tyto funkce se souhrnně nazývají „Recovery Advisor“. Tyto funkce během tréninku využívají srdeční tep a především variabilitu srdečního tepu (proměnlivost doby mezi dvěma po sobě následujícími tepy) a tyto informace využívají pro stanovení kondice a doporučení doby odpočinku.

Více ...

18.1.2017  |  InReach je první outdoorová GPS navigace značky Garmin s vestavěnou satelitní komunikací

Garmin inReach SE+ a Garmin inReach Explorer+ jsou dvě nové outdoorvé GPS navigace americké značky Garmin, která je vedoucím světovým výrobcem tohoto druhu navigací. V případě inReach Garmin vůbec poprvé uvádí na trh outdoorovou GPS navigaci s vestavěným satelitním komunikátorem. Komunikátor využívá satelitní sítě Iridium a omožňuje prostřednictvím této sítě odesílat a přijímat textové zprávy z jakéhokoliv místa na Zemi. Garmin inReach vás proto nejen bezpečně navede do cíle a zpět domů, ale v případě nenadálých událostí umožní spojení s blízkými nebo s globální záchrannou službou GEOS.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!