Aktuality, nové produkty, recenze

8.12.2017  |  Nový software pro Fénix5 a Forerunner 935 přináší měření běžeckého výkonu

Dnes uveřejněná softwarová aktualizace přináší do vybraných GPS hodinek Garmin možnost měření běžeckého výkonu ve wattech. Nový software je k dispozici jen pro vybrané modely hodinek, mezi které patří: Fénix5S, Fénix5, Fénix5X, Forerunner 935 nebo Fénix Chronos.

Více ...

7.12.2017  |  FÉNIX 3 vs. FÉNIX 5 Které z nich se vyplatí vybrat?

Snad žádné sportovní hodinky nedosáhly mezi sportovci takové obliby, jako řada Fénix od americké značky Garmin. Mám na mysli především řadu Fénix3, která přinesla dlouhou výdrž, všestranné využití a design civilních hodinek vhodných pro celodenní nošení. V letošním roce Garmin představil novou generaci hodinek s označením Fénix5, které jsou menší, lehčí a výkonnější. Starší Fénix3 jsou ale nyní k dispozici za atraktivní ceny. Které z nich se vyplatí vybrat?

Více ...

7.12.2017  |  Garmin Forerunner 30? Na to moje běhání stačí!

Forerunner 30 patří mezi levnější běžecké hodinky od Garminu. Jsou malé lehké a mají všechny funkce, které potřebujete k podrobnému změření a vyhodnocení běhu. Dají se navís propojit s většinou smartphonů a nabízí pak funkce chytrých hodinek.

Více ...

31.10.2017  |  Descent™ Mk1 je potápěčský počítač od značky Garmin

Garmin Descent Mk1 je první potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, který nabízí kombinaci funkcí potápěčského počítače, všestranného GPS sporttesteru, mapové GPS navigace a chytrých hodinek s vynikající výdrží a odolností.

Více ...

11.9.2017  |  Světový rekord v Praze! Birell Grand Prix Praha ovládla Joyciline Jepkosgei z RunCzech Racing týmu

Nezapomenutelný zážitek nabídl dvaadvacátý ročník Birell Grand Prix Praha. Členka RunCzech Racing týmu Joyciline Jepkosgei jako první žena v historii zvládla silniční desítku pod půl hodiny. Časem 29:43 vytvořila nový světový rekord, čímž vylepšila svoje vlastní dosavadní světové maximum o 21 vteřin.

Více ...

1.9.2017  |  Garmin vívomove Optic dokazují, že i chytré hodinky mohou být hezké

Garmin vívomove Optic jsou chytré, hybribní hodinky směřením tepu na zápěstí. Pokud nepatříte k všestranným sportovcům, kteří potřebují GPS a pokud dáváte přednost elegantním hodinkám před často plastovými sporttestery, tak by vás mohly zaujmout nové hodinky Garmin vívomove Optic.

Více ...

31.8.2017  |  Nenápadný náramek spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru

Pokud vám vzhledem nebo rozměry vyhovují fitness náramky a pokud od takového zařízení chcete víc, než jen počítání kroků, tak se zaměřte na nový Garmin vívosport. Nenápadný náramek v sobě kombinuje funkce krokoměru, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Navíc je na ruce elegantní a můžete jej bez obav nosit do práce i na sport.

Více ...

31.8.2017  |  Nové VÍVOACTIVE3 kombinují stylový vzhled s bohatou nabídkou sportovních a chytrých funkcí

Chytré GPS hodinky řady vívoactive byly a jsou v nabídce značky Garmin výjimečné. Spojují se u nich stylový vzhled, všestranné sportovní funkce, dotykový displej a velmi dobrý poměr cena/výkon. V podobném duchu se nese i poslední generace hodinek Garmin vívoactive3, které byly představeny na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně v srpnu 2017

Více ...

29.8.2017  |  Garmin Edge 1030 je GPS cyklopočítač s velkým displejem

Cyklopočítače řady Edge 1000 byly vždy známé svým velkým displejem, na kterém bylo možné pohodlně sledovat navigační mapu nebo až 10 veličin současně. Nejnovější přírůstek této řady, model Edge 1030 nezůstává v ničem pozadu. Do stejně velkého těla se americké značce povedlo vměstnat ještě větší displej. Namísto dosavadní úhlopříčky o velikosti 3” (7,6 cm) u staršího modelu Edge 1000 se nový Edge 1030 chlubí 3,5” displejem (8,9 cm). Současně došlo k prodloužení životnosti akumulátoru, na jedno nabití vydrží až 20 hodin (oproti 15 hodinám u staršího Edge 1000) a pomocí nového stojánku je k cyklopočítači možné připojit navíc připojit záložní zdroj energie, který přidá dalších 40 hodin jízdy.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!