Aktuality, nové produkty, recenze

31.1.2018  |  Jaká data měří Garmin Vector 3 Double a jaká Garmin Vector 3 Single?

Garmin Vector 3 jsou cyklistické pedály s měřením výkonu, které se v těchto dnech dostávají na český trh. Nabízí se ve dvou verzích: Vector 3 Single a Vector 3 Double. Vector 3 Single měří výkon jen v jednom pedálu a celkový výkon cyklisty dopočítává. Vector 3 Double má každý z pedálů osazen vlastním wattmetrem, měří každou nohu zvlášť a poskytuje podrobná data o síle a stylu šlapání.

Více ...

30.1.2018  |  BarkLimiter 2 odnaučí vašeho psa nadměrně štěkat

Máte problémy s častým a obtěžujícím psím štěkáním? Ne pokaždé má pes ke štěkání objektivní důvod a odnaučit psa nadměrně štěkat svépomocí může být velmi obtížné. Pro podobné případy vyvinula značka Garmin elektronické pomůcky Bark Limiter 2 a Bark Limiter 2VT, které se jednoduše upevní na psí obojek a dokáží psí štěkání redukovat.

Více ...

18.1.2018  |  Garmin Xero A1 a Garmin Xero A1i jsou revoluční lukostřelecké zaměřovače

Garmin Xero A1 a Garmin Xero A1i je dvojice digitálních laserových zaměřovačů pro lukostřelce. Oba zaměřovače nabízejí automatické měření vzdálenosti a virtuální LED indikaci dopadu střely.

Více ...

8.1.2018  |  Garmin Forerunner 645 jsou malé, lehké a k dispozici i ve verzi s přehráváním hudby

Řada hodinek Forerunner byla od začátku určena především pro běžce a nově oznámený Forerunner 645 patří společně s Forerunner 935 k nejlepším současným běžeckým GPS hodinkám současnosti. Vedle špičkových funkcí je u moderních sportovních hodinek důležitý i design a konstrukce a právě v tomto ohledu je Forerunner 645 výjimečný. Spojením minimální velikosti, hmotnosti a elegantního designu vznikly hodinky, které dokonale padnou i na menší zápěstí a které se dají nosit po celý den v kombinaci s běžeckým i civilním olečením.

Více ...

2.1.2018  |  Fitness náramek Garmin vívofit4 vydrží bez nabíjení 1 rok v provozu

Elektronické fitness náramky slouží jako motivace k zdravějšímu životnímu stylu. Během dne na ruce měří a zaznamenávají míru pohybu a snaží se svého majitele povzbudit k větší míře kroků a pohybu. Podobně funguje i nový, elegantní fitness náramek Garmin vívofit3, který má navíc i sportovní stopky a poslouží tak jako základní sporttester. Jeho velikou předností je vysoká odolnost, snadné ovládání a extrémně dlouhá výdrž – až 1 rok na jednu sadu výměnných baterií. Vívofit4 je elegantní, má minimální rozměry a dá se na ruce nosit v kombinaci se sportovním i formálním oblečením.

Více ...

8.12.2017  |  Nový software pro Fénix5 a Forerunner 935 přináší měření běžeckého výkonu

Dnes uveřejněná softwarová aktualizace přináší do vybraných GPS hodinek Garmin možnost měření běžeckého výkonu ve wattech. Nový software je k dispozici jen pro vybrané modely hodinek, mezi které patří: Fénix5S, Fénix5, Fénix5X, Forerunner 935 nebo Fénix Chronos.

Více ...

7.12.2017  |  FÉNIX 3 vs. FÉNIX 5 Které z nich se vyplatí vybrat?

Snad žádné sportovní hodinky nedosáhly mezi sportovci takové obliby, jako řada Fénix od americké značky Garmin. Mám na mysli především řadu Fénix3, která přinesla dlouhou výdrž, všestranné využití a design civilních hodinek vhodných pro celodenní nošení. V letošním roce Garmin představil novou generaci hodinek s označením Fénix5, které jsou menší, lehčí a výkonnější. Starší Fénix3 jsou ale nyní k dispozici za atraktivní ceny. Které z nich se vyplatí vybrat?

Více ...

7.12.2017  |  Garmin Forerunner 30? Na to moje běhání stačí!

Forerunner 30 patří mezi levnější běžecké hodinky od Garminu. Jsou malé lehké a mají všechny funkce, které potřebujete k podrobnému změření a vyhodnocení běhu. Dají se navís propojit s většinou smartphonů a nabízí pak funkce chytrých hodinek.

Více ...

31.10.2017  |  Descent™ Mk1 je potápěčský počítač od značky Garmin

Garmin Descent Mk1 je první potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, který nabízí kombinaci funkcí potápěčského počítače, všestranného GPS sporttesteru, mapové GPS navigace a chytrých hodinek s vynikající výdrží a odolností.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!