Jak poznat kvalitní navigaci?

Jak poznat kvalitní navigaci?

Nejste si jisti, podle jakých vlastností vybrat tu správnou GPS? Přečtěte si několik rad, které vám přiblíží důležité vlastnosti přenosných automobilových navigací.


Pozor na aktuální mapy

Spolehlivost navigačního přístroje nejvíce ovlivňuje stáří používaných navigačních map. Při koupi navigace se zajímejte o to, jak staré mapy navigace obsahuje a kolik v budoucnosti zaplatíte za jejich aktualizaci. Nejvýhodnější jsou navigace se zárukou bezplatné doživotní aktualizací mapy. Pokud prodejce nedokáže cenu budoucích aktualizací sdělit, raději se takové navigaci vyhněte.

Snadnost ovládání a hledání cíle cesty

Při výběru navigace je výhodou, když si můžete navigační přístroj před koupí osahat nebo přímo vyzkoušet. Zkuste si na navigaci vyhledat adresy ve větších, ale i menších obcích. Některé modely nejsou schopné vyhledávat čísla popisná a hledají konkrétní české adresy jen podle čísel orientačních, které se vyskytují jen ve větších městech.

Kvalitní zpracování, upevnění v autě

Kvalitu navigace poznáte nejen podle funkční výbavy, ale také podle kvality zpracování a použitých materiálů. Pokud se vám zdají všechny navigace stejné, porovnejte vzhled a kvalitu zpracování stojánků, stejně jako snadnost instalace/sejmutí navigace do/ze stojánku. Výrobci kvalitních navigací by měli být schopni dodat i náhradní díly stojánků v případě, že se část stojánku poškodí nebo ztratí.

Vyberte si zkušeného prodejce

Pokud se vám výběr zdá stále složitý, zamiřte ke specializovanému prodejci navigací. Dobrý prodavač se pozná podle toho, že vás pozorně vyslechne před tím, než poradí. Mezi podobné prodejny patří například síť prodejen na adrese www.gpscentrum.cz .

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!