Garmin vívoactive jsou multifunkční smart GPS hodinky pro aktivní sportovce

Garmin vivoactive

Na veletrhu spotřební elektroniky CES2015 americká značka Garmin představila zcela nové multifunkční smart GPS hodinky s názvem Garmin vívoactive. Hodinky jsou představené, jako nejdokonalejší produkt vivo-série produktů, ve které byly dosud k dispozici především monitorovací náramky Garmin vívofit nebo Garmin vívosmart. Garmin vívoactive do této skupiny produktů logicky patří, naprosto ale vyčnívá svými vlastnostmi a širokými možnostmi svého využití.

Garmin vivoactive

Hodinky Garmin vívoactiv zaujmou na první pohled svým civilním vzhledem a minimálními rozměry a hnotností. Jejich tloušťka je pouhých 8 mm a hmotnost necelých 40 gramů! I přes minimální rozměry nabízí dlouhou výdrž až 3 týdny v režimu hodinek a až 10 hodin se zapnutým GPS. Díky GPS přijímači a vestavěným aplikacím pak nabízí skutečně všestranné využití. Změří chůzi, běh jízdu na kole, plavání (v bazénu i v přírodě) a nepostrádají ani funkce golfových hodinek.

Garmin vivoactive

Garmin vívoactive je možné při propojení s mobilním telefonem využít i jako smart hodinky. Příchozí či ztracené volání, sms zprávy, emaily nebo připomínky z vašeho kalendáře, vše můžete sledovat na displeji hodinek, který je neustále zapnutý a ve všech situacích perfektně čitelný. Pro ovládání hodinek je využito dotykového displeje v kombinaci s klasickými tlačítky. Dotykové ovládání, pohodlné v běžných situacích je doplněno tlačítky, které využijete zejména během sportovních aktivit, při kterých vám vívoactiv umožní na dálku ovládat i hudební přehrávač v kompatibilním chytrém mobilním telefonu.

Výbava hodinek myslí i na hráče golfu. Oproti specializovaným golfovým hodinkám nemají hodinky vívoactive sice v paměti většinu světových hřišť najednou, ale mají možnost jednotlivá hřiště do své paměti dohrát a na hřišti pak zobrazovat potřebné vzdálenosti a další údaje. Díky minimálním rozměrům a hmotnosti při hře hodinky rozhodně nepřekáží.

Garmin vivoactive

Funkce hodinek Garmin vívoactive je možné rozšiřovat pomocí platformy ConnectIQ. ConnectIQ je nové prostředí, umožňující naprogramovat uživatelské vzhledy a aplikace, které je posléze možné dohrát do paměti hodinek. ConnectIQ je schopné například změnit vzhled hodinového ciferníku nebo doplnit graf s vývojem srdečního tepu během sportovní aktivity.

Při porovnání s jinými sporttestery má Garmin vívoactiv jednu důležitou přednost a to jsou miniaturní rozměry a nenápadný vzhled. Hodinky můžete mít celý den na ruce, včetně práce, divadla nebo společenského večírku a nikdo se nebude divit, co to nosíte na ruce. Funkcemi přitom obsáhnou obrovské množství sportovních aktivit. Jsou prostě parťák pro všechny situace. Jako jedny z mála sporttesterů jsou navíc přijatelné i pro ženy nebo dívky, které mají menší zápěstí a které u jiných hodinek právem volají po miniaturizaci.

Garmin vivoactive

Model Garmin vívoactive bude k dispozici ve dvou barevných provedeních – černé a bílé. U obou modelů bude možné dokoupit různobarevné řemínky pro případné doladění vzhledu hodinek s barvou oblíbeného oblečení.

Hodinky Garmin vívoactive budou na trhu k dispozici od března 2015 za cenu 6.990 Kč v případě balení bez snímače srdečního tepu nebo 8.390 i se snímačem srdečního tepu. Více informací se dozvíte na produktové stránce.

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!