Garmin Lifetime navigace s bezplatnou doživotní aktualizací map

Licence Garmin Lifetime umožňuje aktualizovat mapy v navigaci bez dodatečných poplatků po celou dobu životnosti navigace

První navigace s bezplatnou doživotní aktualizací map a novými mapami až 4x do roka. Vyberte si z unikátní série Lifetime svojí navigaci a využijte vždy nejaktuálnějších map bez dalších nákladů v průběhu životnosti vaší navigace!

Více informací viz. microsite: lifetime.garmin.cz .

Víte, že investice do aktualizace mapových podkladů navigačního přístroje mohou v průběhu životnosti překročit pořizovací cenu Víte, že navigace Garmin Lifetime nabízí unikátní přístup k aktualizaci navigačních map Evropy  zcela zdarma, po celou dobu životnosti přístroje?

Garmin Lifetime je řada navigačních přístrojů, které nabízí kromě stadrardních vlastností navigační mapy 40 zemí Evropy aktualizované obvykle 4x ročně, zcela zdarma, po celou dobu životnosti navigace. Díky této unikátní vlastnosti stárnou produkty Garmin Lifetime mnohem pomaleji, než jakékoliv jiné, dosud známé navigace.

"I v případě, že se rozhodnete navigaci po několika letech používání prodat, nemusíte se bát tak vysokého pádu ceny staršího přístroje, jak je dnes obvyklé. Garmin Lifetime nabízí přístup k aktuálním mapám po celou dobu použitelnosti navigace bez ohledu na změnu jejího majitele." radí Ivo Steiner, marketingový ředitel společnosti Picodas Praha, která v české republice zastupuje značku Garmin.

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!