Aktuality

31.8.2015  |  Garmin představuje cyklopočítač Edge® Explore 1000 s 3” displejem a přehledným ovládáním

GPS cyklopočítač Edge Explore 1000 je zjednodušenou variantou úspěšného tréninkového cyklopočítače Garmin Edge 1000. Stejně, jako dokonalejší Edge 1000, i nový Edge Explore 1000 nabízí prémiové vybavení, do kterého například patří: jasný, přehledný, 3” multidotykový displej s vynikající čitelností na slunci, barometrický výškoměr, zobrazení podrobných map na displeji nebo zobrazení příchozích/ztracených volání, SMS zpráv, emailů a dalších notifikací z kompatibilních chytrých telefonů (iOS, Android).

Více ...

30.7.2015  |  Nejlehčí cyklopočítač s hmotností 25 gramů...

Společnost Garmin představuje nejmenší a nejlehčí  řadu GPS cyklopočítačů pro vaše kolo. Edge 20, resp. Edge 25, váží pouhých 25 gramů a díky své minimalistické, ale extrémně odolné  konstrukci se stanou vaším společníkem zaznámenávající vaše aktivity co se týká rychlosti, ujeté vzdálenosti, trasy, po které se pohybujete a Edge 25 i tepové frekvence neko kadence šlapání.... díky možnosti ANT+ připojení externího snímače tepu  nebo bezdrátového senzoru kadence šlapání, ev. rychlosti pro využití při indoorových aktivitách.

Více ...

22.7.2015  |  HRM-Tri a HRM-Swim jsou první snímače srdečního tepu značky Garmin, které jsou navržené pro použití ve vodě

Americká značka Garmin představuje dvojici nových hrudních snímačů srdečního tepu. Nazývají se HRM-Tri a HRM-Swim a jsou navržené pro plavce a triatlety. Jako první snímače tepu značky Garmin jsou oba modely navržené tak, aby byly schopny měřit a zaznamenat srdeční tep i v průběhu plavání, kde běžně dostupné snímače srdečního tepu nefungují.

Více ...

9.7.2015  |  Cestování je opět přijemnější - nový Camper 660 přichází na trh

Společnost Garmin představila novou navigaci serie Camper, primárně určenou pro karavany a obytné auta, kterou úspěšně použijete  i v autě "normální " velikosti.

Navigace je vybavená 6" kapacitním displejem a speciálními funkcemi pro individuální výpočet trasy dle zadaných parametrů vašeho vozu ( výška, šířka, délka a pod.) a jednoduchého modelování vaší trasy pouhým dotykem prstu na město, silnici či místo, kudy chcete projet. Jistě oceníte zobrazení výškového profilu vaší trasy, takže máte po celou dobu přehled o tom, jaké stoupání či naopak klesání vás čeká a to jak při náhledu na celou vaší trasu, tak v detailu na na pár desítek kilometrů před vámi.

Více ...

2.7.2015  |  Outdoorové GPS navigace řady eTrex mají vylepšené displeje

Řada outdoorových GPS navigací Garmin eTrex se v letošním roce dočkala inovace. Americká značka Garmin nejprve představila modely eTrex 20x a eTrex 30x s vylepšeným rozlišením displejů a nyní i dvojici navigací eTrex Touch 25 a eTrex Touch 35 s vysoce kvalitními barevnými dotykovými displeji.

Více ...

2.7.2015  |  Garmin Edge 520 je první GPS cyklopočítač s integrovanými STRAVA segmenty

Edge 520 je nový GPS cyklopočítač značky Garmin. Je pokračováním cyklopočítačů Garmin Edge řady 500, do které patří již kultovní Edge 500 a o něco mladší Edge 510 s dotykovým displejem. Nový Edge 520 má ambice se stát nástupcem právě legendárního Edge 500, který patří I přes svůj věk k nejoblíbenějším GPS cyklopočítačům. Pro srovnání Edge 520 nabízí: hmotnost nižší než 60 gramů, nedotykový, velmi dobře čitelný barevný displej, možnost zobrazení až 10-ti veličin současně na jednom displeji, LiveTracking a smart notifikace při propojení s chytrým mobilním telefonem a mnoho dalších funkcí.

Více ...

1.7.2015  |  Cyklistický radar a adaptivní cyklosvítilna od Garminu pomohou cyklistům s prevencí nehod na silnicích

Americká značka Garmin je známá především jako výrobce širokého sortimentu GPS navigací. V několika posledních letech se Garmin etabloval na trhu s cyklistickou elektronikou se svými cyklopočítači a wattmery. Výrobky značky Garmin přitom patří k nejlepším výrobkům svého druhu. Důkazem technologického náskoku jsou i dva nové produkty, které Garmin představuje v těchto dnech. Jedním z nich je cyklistický radar Garmin Varia Rearview Radar. Cyklistický radar sleduje prostor na silnici za cyklistou a je schopen cyklistovi nebo další elektronice na kole předat informace o vzdálenosti a počtu automobilů, které jedou za ním. Druhým představeným produktem je adaptivní cyklosvítilna Garmin Varia Smart Bike Lights. Chytrá svítilna je schopna přizpůsobit svícení v závislosti na informacích přicházejících z GPS cyklopočítače nebo cyklistického radaru. Při vyšší rychlosti svítí dále před jízdní kolo, při brzdění může zesílit intenzitu zadního, červeného světla a případě zezadu blížícího se automobilu upozorní na cyklistu zvýrazněným blikáním.

Více ...

28.5.2015  |  Kamera Garmin VIRB X poprvé v ruce

Máme k dispozici první vzorek nové akční kamery Garmin VIRB X. Podívejte se na první fotografie a dojmy, jak na nás kamera VIRB X zapůsobila. V blízké době se budeme snažit zveřejnit i některý z našich vlastních videozáznamů.

Více ...

21.5.2015  |  Jak funguje 3D vzdálenost a 3D rychlost u hodinek fénix3?

Hodinky Garmin fénix3 a další vybrané sporttestery (fénix2, Forerunner 920XT) nabízí funkci výpočtu 3D vzdálenosti a 3D rychlosti. K čemu tato funkce je? Kdy a při jakých aktivitách má význam ji používat? Připravili jsme pro vás jednoduchý obrázek a pokusíme se tuto funkci vysvětlit.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!