Aktuality

22.7.2015  |  HRM-Tri a HRM-Swim jsou první snímače srdečního tepu značky Garmin, které jsou navržené pro použití ve vodě

Americká značka Garmin představuje dvojici nových hrudních snímačů srdečního tepu. Nazývají se HRM-Tri a HRM-Swim a jsou navržené pro plavce a triatlety. Jako první snímače tepu značky Garmin jsou oba modely navržené tak, aby byly schopny měřit a zaznamenat srdeční tep i v průběhu plavání, kde běžně dostupné snímače srdečního tepu nefungují.

Více ...

9.7.2015  |  Cestování je opět přijemnější - nový Camper 660 přichází na trh

Společnost Garmin představila novou navigaci serie Camper, primárně určenou pro karavany a obytné auta, kterou úspěšně použijete  i v autě "normální " velikosti.

Navigace je vybavená 6" kapacitním displejem a speciálními funkcemi pro individuální výpočet trasy dle zadaných parametrů vašeho vozu ( výška, šířka, délka a pod.) a jednoduchého modelování vaší trasy pouhým dotykem prstu na město, silnici či místo, kudy chcete projet. Jistě oceníte zobrazení výškového profilu vaší trasy, takže máte po celou dobu přehled o tom, jaké stoupání či naopak klesání vás čeká a to jak při náhledu na celou vaší trasu, tak v detailu na na pár desítek kilometrů před vámi.

Více ...

2.7.2015  |  Outdoorové GPS navigace řady eTrex mají vylepšené displeje

Řada outdoorových GPS navigací Garmin eTrex se v letošním roce dočkala inovace. Americká značka Garmin nejprve představila modely eTrex 20x a eTrex 30x s vylepšeným rozlišením displejů a nyní i dvojici navigací eTrex Touch 25 a eTrex Touch 35 s vysoce kvalitními barevnými dotykovými displeji.

Více ...

2.7.2015  |  Garmin Edge 520 je první GPS cyklopočítač s integrovanými STRAVA segmenty

Edge 520 je nový GPS cyklopočítač značky Garmin. Je pokračováním cyklopočítačů Garmin Edge řady 500, do které patří již kultovní Edge 500 a o něco mladší Edge 510 s dotykovým displejem. Nový Edge 520 má ambice se stát nástupcem právě legendárního Edge 500, který patří I přes svůj věk k nejoblíbenějším GPS cyklopočítačům. Pro srovnání Edge 520 nabízí: hmotnost nižší než 60 gramů, nedotykový, velmi dobře čitelný barevný displej, možnost zobrazení až 10-ti veličin současně na jednom displeji, LiveTracking a smart notifikace při propojení s chytrým mobilním telefonem a mnoho dalších funkcí.

Více ...

1.7.2015  |  Cyklistický radar a adaptivní cyklosvítilna od Garminu pomohou cyklistům s prevencí nehod na silnicích

Americká značka Garmin je známá především jako výrobce širokého sortimentu GPS navigací. V několika posledních letech se Garmin etabloval na trhu s cyklistickou elektronikou se svými cyklopočítači a wattmery. Výrobky značky Garmin přitom patří k nejlepším výrobkům svého druhu. Důkazem technologického náskoku jsou i dva nové produkty, které Garmin představuje v těchto dnech. Jedním z nich je cyklistický radar Garmin Varia Rearview Radar. Cyklistický radar sleduje prostor na silnici za cyklistou a je schopen cyklistovi nebo další elektronice na kole předat informace o vzdálenosti a počtu automobilů, které jedou za ním. Druhým představeným produktem je adaptivní cyklosvítilna Garmin Varia Smart Bike Lights. Chytrá svítilna je schopna přizpůsobit svícení v závislosti na informacích přicházejících z GPS cyklopočítače nebo cyklistického radaru. Při vyšší rychlosti svítí dále před jízdní kolo, při brzdění může zesílit intenzitu zadního, červeného světla a případě zezadu blížícího se automobilu upozorní na cyklistu zvýrazněným blikáním.

Více ...

28.5.2015  |  Kamera Garmin VIRB X poprvé v ruce

Máme k dispozici první vzorek nové akční kamery Garmin VIRB X. Podívejte se na první fotografie a dojmy, jak na nás kamera VIRB X zapůsobila. V blízké době se budeme snažit zveřejnit i některý z našich vlastních videozáznamů.

Více ...

21.5.2015  |  Jak funguje 3D vzdálenost a 3D rychlost u hodinek fénix3?

Hodinky Garmin fénix3 a další vybrané sporttestery (fénix2, Forerunner 920XT) nabízí funkci výpočtu 3D vzdálenosti a 3D rychlosti. K čemu tato funkce je? Kdy a při jakých aktivitách má význam ji používat? Připravili jsme pro vás jednoduchý obrázek a pokusíme se tuto funkci vysvětlit.

Více ...

13.5.2015  |  Nová autonavigace Garmin nuviCam má vestavěnou čelní kameru a v nebezpečných situacích upozorňuje řidiče

Garmin nuviCam je automobilovou navigací nové generace. Kromě navigačních funkcí nabízí bezpečnostní funkce, které jsou schopny varovat řidiče před nebezpečnými situacemi v každodenním provozu. Upozorní řidiče na hrozící nebezpečí čelní srážky nebo riziko nechtěného sjetí ze silnice nebo z jízdního pruhu. Kromě bezpečnostních funkcí je navigace schopna průběžně ukládat videozáznam z pohledu řidiče automobilu.

Více ...

1.4.2015  |  SPORT EXPO 2015 se blíží….

Navštivte nás na výstavišti v  Praze -  Holešovicích v  rámci konání 9. ročníku sportovního veletrhu SPORT EXPO 2015 ve dnech 30.4. - 2.5.2015. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a předvedeme vám navigace pro běh, jízdu na kole, triatlon, lyžování a další tradiční i netradiční sporty. Vybrané produkty bude navíc možné zakoupit za speciální veletržní ceny.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!