Aktuality

10.6.2016  |  Golf otestoval, jak to vlastně je s Garmin fénix3

Řeknete si, co mají společného všestranný, smart, GPS sporttester a golf? Běháte, jezdíte na kole, plavete, v zimě lyžujete a současně hrajete golf? Používáte sportovní hodinky či navigace? Střídáte jich více dle aktivity, včetně klasických hodinek pro běžný pracovní den? Nebaví vás neustále vytahovat telefon z bagu během hry? Nemusíte. Zda je tomu opravdu tak, si otestovali v redakci Golfu.

Více ...

25.5.2016  |  Garmin fénix3 v redakčním testu časopisu Outdoor

Všestranná outdoorová navigace? Multifunkční sporttester? Do přírody, na sport i do práce? Co vše vlastně umí Garmin fénix3? Jak jej správně nazvat? Na tyto a mnohé další otázky se pokusili odpovědět v rámci testování v redakci časopisu Outdoor.

Více ...

15.5.2016  |  Opravdu je fénix3 více než sporttester?

Na sportovní funkce modelu Garmin fénix3 Optic, s  měřením tepové frekvence přímo na zápěstí ruky, se při svém testování zaměřili v  redakci časopisu Run. Opravdu umí, co je výrobcem nabízeno? Jak je to s  výdrží baterie? Co složitost ovládání? Vedení tréninkového deníku? Podívejte se, jak to celé dopadlo.

Více ...

16.12.2015  |  Vánoční otevírací doba prodejen a distribuce

Vážení zákazníci

děkujieme vám za vaši přízeň v roce 2015 a přejeme krásné a pohodové prožití nadcházejících svátků a samozřejmě vše nejlepší do nového roku 2016, ve kterém vám opět přineseme spoustu novinek a vylepšení.

Naše prodejny i distribuce mají vhledem ke svátkům upravenou provozní a otevírací dobu, kterou naleznete zde:

 Prodejny

 Distribuce

Těšíme se na vaši návštěvu.

Za celý tým  Garmin Czech

Michal Krása

Více ...

31.8.2015  |  Garmin představuje cyklopočítač Edge® Explore 1000 s 3” displejem a přehledným ovládáním

GPS cyklopočítač Edge Explore 1000 je zjednodušenou variantou úspěšného tréninkového cyklopočítače Garmin Edge 1000. Stejně, jako dokonalejší Edge 1000, i nový Edge Explore 1000 nabízí prémiové vybavení, do kterého například patří: jasný, přehledný, 3” multidotykový displej s vynikající čitelností na slunci, barometrický výškoměr, zobrazení podrobných map na displeji nebo zobrazení příchozích/ztracených volání, SMS zpráv, emailů a dalších notifikací z kompatibilních chytrých telefonů (iOS, Android).

Více ...

30.7.2015  |  Nejlehčí cyklopočítač s hmotností 25 gramů...

Společnost Garmin představuje nejmenší a nejlehčí  řadu GPS cyklopočítačů pro vaše kolo. Edge 20, resp. Edge 25, váží pouhých 25 gramů a díky své minimalistické, ale extrémně odolné  konstrukci se stanou vaším společníkem zaznámenávající vaše aktivity co se týká rychlosti, ujeté vzdálenosti, trasy, po které se pohybujete a Edge 25 i tepové frekvence neko kadence šlapání.... díky možnosti ANT+ připojení externího snímače tepu  nebo bezdrátového senzoru kadence šlapání, ev. rychlosti pro využití při indoorových aktivitách.

Více ...

22.7.2015  |  HRM-Tri a HRM-Swim jsou první snímače srdečního tepu značky Garmin, které jsou navržené pro použití ve vodě

Americká značka Garmin představuje dvojici nových hrudních snímačů srdečního tepu. Nazývají se HRM-Tri a HRM-Swim a jsou navržené pro plavce a triatlety. Jako první snímače tepu značky Garmin jsou oba modely navržené tak, aby byly schopny měřit a zaznamenat srdeční tep i v průběhu plavání, kde běžně dostupné snímače srdečního tepu nefungují.

Více ...

9.7.2015  |  Cestování je opět přijemnější - nový Camper 660 přichází na trh

Společnost Garmin představila novou navigaci serie Camper, primárně určenou pro karavany a obytné auta, kterou úspěšně použijete  i v autě "normální " velikosti.

Navigace je vybavená 6" kapacitním displejem a speciálními funkcemi pro individuální výpočet trasy dle zadaných parametrů vašeho vozu ( výška, šířka, délka a pod.) a jednoduchého modelování vaší trasy pouhým dotykem prstu na město, silnici či místo, kudy chcete projet. Jistě oceníte zobrazení výškového profilu vaší trasy, takže máte po celou dobu přehled o tom, jaké stoupání či naopak klesání vás čeká a to jak při náhledu na celou vaší trasu, tak v detailu na na pár desítek kilometrů před vámi.

Více ...

2.7.2015  |  Outdoorové GPS navigace řady eTrex mají vylepšené displeje

Řada outdoorových GPS navigací Garmin eTrex se v letošním roce dočkala inovace. Americká značka Garmin nejprve představila modely eTrex 20x a eTrex 30x s vylepšeným rozlišením displejů a nyní i dvojici navigací eTrex Touch 25 a eTrex Touch 35 s vysoce kvalitními barevnými dotykovými displeji.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!