Aktuality

10.1.2013  |  EDGE 810 - Garmin zná nástupce svého nejlepšího GPS cyklopočítače

Mapové GPS cyklistické počítače Edge 705 a Edge 800 se řadí mezi kultovní výrobky americké značky Garmin. I proto budí zpráva o novém Garmin Edge 810 mezi příznivci cyklistiky velkou pozornost. Měli jsme možnost nový Edge 810 na kole vyzkoušet. Přečtěte si, co Garmin Edge 810 přináší nového.

Více ...

4.1.2013  |  Revoluce v golfu: EGA povolila používání golfových GPS na golfových turnajích

Z Evropské golfové asociace (EGA) dorazila koncem roku ohromující zpráva: od roku 2013 jsou ve všech mistrovstvích Evropy povolena měřicí zařízení. Podle nám dostupných informací bude revoluční rozhodnutí počátkem plošného povolení měření vzdáleností pomocí GPS na všech amatérských golfových turnajích (i v České republice). Mezi měřící zařízení zmiňované v rozhodnutí EGA patří i golfové GPS hodinky a golfové GPS navigace řady Garmin Approach.

Více ...

21.11.2012  |  Vybrat správnou navigaci do auta je snadné

Přenosná automobilová navigace se stala běžnou výbavou automobilů. Přesto řada řidičů při koupi nové navigace netuší, které funkce jsou při výběru důležité. Velikost displeje? Počet zemí, které pokrývá navigační mapa? Nebo snad 3D zobrazení budov? Pokusíme se vám poradit, jakou navigaci je nejlépe vybrat.

Více ...

19.11.2012  |  Hitem Vánoc jsou golfové GPS hodinky a navigace

GPS navigace jsou stále oblíbeným vánočním dárkem. Zatímco v  posledních letech patřily k častým dárkům automobilové navigace, letos je největší zájem o sportovní GPS hodinky. Mezi tuto kategorii patří i golfové GPS hodinky a GPS navigace, které golfistům pomáhají zlepšit golfový handicap.

Více ...

1.8.2012  |  Garmin hlásí 100 milionů prodaných GPS navigací

Již 23 let je Garmin synonymem pro spolehlivou a kvalitní GPS navigaci. Pomáhá při pohybu po zemi, na moři či ve vzduchu, a v posledních pár letech díky GPS sporttesterům také při široké škále sportovních aktivit. V tomto roce slaví značka obrovský úspěch, podařilo se jí dosáhnout historického mezníku. V celosvětových prodejích slaví Garmin 100.000.000 ks prodaných výrobků opatřených logem této značky.

Více ...

19.7.2012  |  Garmin Fēnix jsou zcela nové, outdoorové GPS hodinky

Americká značka Garmin, vedoucí světový výrobce GPS navigačních zařízení představuje zcela novou kategorii GPS hodinek, která je určena pro využití při pohybu v přírodě. Hodinky nesou označení Garmin Fēnix a jejich funkce byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními horskými vůdci. I z toho důvodu je Garmin Fēnix určen pro horolezce, vysokohorské turisty a příznivce outdoorových aktivit. Podívejte se na jejich výjimečné vlastnosti, které je řadí mezi nejlepší výrobky svého druhu na současném trhu.

Více ...

31.5.2012  |  Už jste našli svůj poklad?

Geocaching je novodobá hra, ve které se hledají ukryté poklady. Můžete za nimi vyrazit v okolí vašeho bydliště, ale i během zahraniční dovolené. Při hledání objevíte nová místa, získáte nové přátele a především zažijete spoustu zábavy.

Více ...

31.5.2012  |  Jak se vyznat v nabídce automobilových navigací?

Řešíte jak vybrat automobilovou navigaci a ztrácíte se v nepřeberném množství velmi podobných produktů na trhu? Prozradíme vám základní rozdíly mezi jednotlivými cenovými hladinami a poradíme, na jaké modely se vyplatí se zaměřit.

Více ...

15.5.2012  |  Projekt Bezpečně do cíle úspěšně pokračuje, navigační mapy nově upozorní na častý výskyt krádeží z vozidel

V rámci projektu Bezpečně do cíle pojišťovna Kooperativa a Picodas Praha, distributor navigačních přístrojů značky Garmin, připravili další rozšíření navigačních map. Mapu Atlas 2012 doplnila speciální mapová vrstva „Mapa krádeží“, která dokáže řidiče informovat o statistice krádeží a vykrádání motorových vozidel v oblasti kde zaparkuje automobil. Řidiče na tuto možnost upozorní v okamžiku dojezdu do cíle hlas Otakara Brouska.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!