Aktuality

10.3.2013  |  Garmin Adventures je webem pro sdílení zážitků zaznamenaných pomocí GPS navigace

Používáte GPS navigaci? Objevili jste zajímavou trasu, absolvovali jste náročný trek, nebo znáte výjimečné místo, o které byste se rádi podělili s ostatními? Vezměte GPS záznam, fotografie či video, napište krátký příběh a vše zveřejněte na serveru Garmin Adventures. Váš zážitek tak budete moci nejen jednoduše sdílet s ostatními outdoorovými nadšenci, ale možná je dokážete i motivovat, aby šli ve vašich stopách.

Více ...

29.1.2013  |  V golfových Garminech přibylo 8 českých hřišť

V nové aktualizaci evropských golfových hřišť, kterou dal Garmin nedávno k dispozici, nově přibylo 8 českých golfových hřišť. Golfové GPS hodinky a navigace značky Garmin tak mají v aktuální golfové databázi zmapováno více než 8.000 evropských a 88 českých golfových hřišť.

Více ...

25.1.2013  |  Nové autonavigace Garmin pro rok 2013

Chcete vědět, jaké navigace se budou prodávat v roce 2013? Americká značka Garmin, vedoucí výrobce v oblastipřenosných automobilových navigací, představila začátkem letošního roku novou generaci navigací nachystaných pro uvedení na trh v průběhu letošního roku.

Více ...

18.1.2013  |  Nový Garmin Oregon 600 s úžasným displejem a řadou dalších inovací

V loňském roce jsme čelili mnoha dotazům, které se týkaly možné inovace outdoorových navigací Garmin Oregon. Před několika dny Garmin představil očekávanou novinku. Nese označení Oregon 600 a mezi hlavní inovace patří nový, kapacitní, multidotykový displej s možností automatické změny orientace zobrazení na výšku nebo šířku.

Více ...

15.1.2013  |  Pozor! Přenosné navigace jsou nyní za atraktivnější ceny!

Značka Garmin představila nové modely navigací, které se na trh dostanou v průběhu roku 2013. V souvislosti s jejich blízkým uvedením jsou k dispozici stávající přenosné navigace za velmi atraktivní ceny. Pokud pro vás není důležité vlastnit poslední technologiské novinky a pokud dáváte přednost výběru ověřených a spolehlivých produktů, máte nyní příležitost pořídit kvalitní automobilové navigace značky Garmin za velmi atraktivní ceny.

Více ...

10.1.2013  |  EDGE 810 - Garmin zná nástupce svého nejlepšího GPS cyklopočítače

Mapové GPS cyklistické počítače Edge 705 a Edge 800 se řadí mezi kultovní výrobky americké značky Garmin. I proto budí zpráva o novém Garmin Edge 810 mezi příznivci cyklistiky velkou pozornost. Měli jsme možnost nový Edge 810 na kole vyzkoušet. Přečtěte si, co Garmin Edge 810 přináší nového.

Více ...

4.1.2013  |  Revoluce v golfu: EGA povolila používání golfových GPS na golfových turnajích

Z Evropské golfové asociace (EGA) dorazila koncem roku ohromující zpráva: od roku 2013 jsou ve všech mistrovstvích Evropy povolena měřicí zařízení. Podle nám dostupných informací bude revoluční rozhodnutí počátkem plošného povolení měření vzdáleností pomocí GPS na všech amatérských golfových turnajích (i v České republice). Mezi měřící zařízení zmiňované v rozhodnutí EGA patří i golfové GPS hodinky a golfové GPS navigace řady Garmin Approach.

Více ...

21.11.2012  |  Vybrat správnou navigaci do auta je snadné

Přenosná automobilová navigace se stala běžnou výbavou automobilů. Přesto řada řidičů při koupi nové navigace netuší, které funkce jsou při výběru důležité. Velikost displeje? Počet zemí, které pokrývá navigační mapa? Nebo snad 3D zobrazení budov? Pokusíme se vám poradit, jakou navigaci je nejlépe vybrat.

Více ...

19.11.2012  |  Hitem Vánoc jsou golfové GPS hodinky a navigace

GPS navigace jsou stále oblíbeným vánočním dárkem. Zatímco v  posledních letech patřily k častým dárkům automobilové navigace, letos je největší zájem o sportovní GPS hodinky. Mezi tuto kategorii patří i golfové GPS hodinky a GPS navigace, které golfistům pomáhají zlepšit golfový handicap.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!