Aktuality

21.5.2013  |  Nové Oregony 600 dorazily na český trh

Koncem minulého týdne dorazila do České republiky první zásilka nových outdoorových navigací Oregon 600 (podrobnosti o této novince jsme přinesli začátkem letošního roku). Měli jsme již možnost tyto navigace otestovat. U nových Oregonů nejvíce oceňujeme zcela nový, vysoce jasný displej, inovované napájení a rychlý procesor.

Více ...

25.3.2013  |  Údržba aktualizačního serveru GARMIN

Z důvodu údržby mapového serveru společnosti Garmin, nebude do začátku května možné stahovat a aktualizovat mapy Evropy edice CityNavigator Europe. V uživatelském účtu bude ke stažení k dispozici pouze posledně registovaná mapa, kterou máte k dispozici ve vaší navigaci.

Více ...

20.3.2013  |  Rady jak správně vybrat automobilovou navigaci

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a naopak.

Více ...

20.3.2013  |  Chcete koupit novou GPS navigaci? Nyní můžete část ceny zaplatit starým přístrojem!

Přemýšlíte o výměně GPS navigace? Při koupi vybraných modelů je nyní možné uplatnit protiúčet při vrácení staré, i nefunkční GPS navigace! Mezi vybranými modely zapojenými do akce „Starý za nový“ najdete automobilové, outdoorové, sportovní i golfové GPS navigace.

Více ...

10.3.2013  |  Garmin Adventures je webem pro sdílení zážitků zaznamenaných pomocí GPS navigace

Používáte GPS navigaci? Objevili jste zajímavou trasu, absolvovali jste náročný trek, nebo znáte výjimečné místo, o které byste se rádi podělili s ostatními? Vezměte GPS záznam, fotografie či video, napište krátký příběh a vše zveřejněte na serveru Garmin Adventures. Váš zážitek tak budete moci nejen jednoduše sdílet s ostatními outdoorovými nadšenci, ale možná je dokážete i motivovat, aby šli ve vašich stopách.

Více ...

29.1.2013  |  V golfových Garminech přibylo 8 českých hřišť

V nové aktualizaci evropských golfových hřišť, kterou dal Garmin nedávno k dispozici, nově přibylo 8 českých golfových hřišť. Golfové GPS hodinky a navigace značky Garmin tak mají v aktuální golfové databázi zmapováno více než 8.000 evropských a 88 českých golfových hřišť.

Více ...

25.1.2013  |  Nové autonavigace Garmin pro rok 2013

Chcete vědět, jaké navigace se budou prodávat v roce 2013? Americká značka Garmin, vedoucí výrobce v oblastipřenosných automobilových navigací, představila začátkem letošního roku novou generaci navigací nachystaných pro uvedení na trh v průběhu letošního roku.

Více ...

18.1.2013  |  Nový Garmin Oregon 600 s úžasným displejem a řadou dalších inovací

V loňském roce jsme čelili mnoha dotazům, které se týkaly možné inovace outdoorových navigací Garmin Oregon. Před několika dny Garmin představil očekávanou novinku. Nese označení Oregon 600 a mezi hlavní inovace patří nový, kapacitní, multidotykový displej s možností automatické změny orientace zobrazení na výšku nebo šířku.

Více ...

15.1.2013  |  Pozor! Přenosné navigace jsou nyní za atraktivnější ceny!

Značka Garmin představila nové modely navigací, které se na trh dostanou v průběhu roku 2013. V souvislosti s jejich blízkým uvedením jsou k dispozici stávající přenosné navigace za velmi atraktivní ceny. Pokud pro vás není důležité vlastnit poslední technologiské novinky a pokud dáváte přednost výběru ověřených a spolehlivých produktů, máte nyní příležitost pořídit kvalitní automobilové navigace značky Garmin za velmi atraktivní ceny.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!