Aktuality

19.7.2013  |  SUPERIOR Bike Adventure 2013 - kontroly pro GPS

O vikendu 20.-21.7.2013 se v oblasti Jesníků - kralického Sněžníku koná orientační závod dvojic na horském kole. Pro členy závodu, kteří plánují trať závodu zdolat s pomocí papírové mapy a GPS přinášíme zpracovaný seznam kontrolních bodů připravený pro nahrání do GPS navigace.

Více ...

15.7.2013  |  Picodas Praha, spol. s r.o. se mění na Garmin Czech s.r.o.

Společnost Picodas Praha, spol. s r.o., dovozce a distributor automobilových, outdoorových, sportovních a námořních GPS navigačních přístrojů značky Garmin, se stala součástí americké společnosti Garmin Ltd. a od července 2013 mění svůj název na Garmin Czech s.r.o.

Více ...

18.6.2013  |  Co možná nevíte o moderních GPS navigacích?

Pod pojmem “GPS navigace” si většina lidí stále představí navigační přístroj umístěný na čelním skle automobilu. V posledních letech ale dochází k rychlému vývoji GPS navigací určených pro využití mimo automobil, nejčastěji pro sport a volný čas. Některé z těchto GPS navigací nabízí zajímavé funkce, které stojí za samostatné představení.

V tomto článku bychom chtěli představit málo známé funkce vybraných GPS navigací.

Více ...

17.6.2013  |  Golfové GPS řady Garmin Approach obsahují 95 českých hřišť

Golfové GPS hodinky a navigace řady Garmin Approach pomáhají hráčům golfu s určením vzdáleností, statistikou hry a orientací na golfovém hřišti. Poslední aktualizace evropských golfových hřišť se významně dotkla i České republiky, když rozšířila počet hřišť na 95. Databáze tak pokrývá drtivou většinu významných českých golfových hřišť.

Více ...

21.5.2013  |  Garmin Lifetime2, nejnovější mapy zdarma nahrajeme do vaší navigace

Značka Garmin představuje v České republice novou řadu automobilových navigací. Nese označení Garmin Lifetime2 a ve své ceně je obsažen nejen doživotní přístup k nejaktuálnějším mapám, ale i služba bezplatného dohrání nejnovější mapy přímo do paměti navigace. Službu dohrání map je možné čerpat bezplatně, po celou dobu fungování navigace, v síti specializovaných prodejen navigací značky Garmin.

Více ...

21.5.2013  |  Nové Oregony 600 dorazily na český trh

Koncem minulého týdne dorazila do České republiky první zásilka nových outdoorových navigací Oregon 600 (podrobnosti o této novince jsme přinesli začátkem letošního roku). Měli jsme již možnost tyto navigace otestovat. U nových Oregonů nejvíce oceňujeme zcela nový, vysoce jasný displej, inovované napájení a rychlý procesor.

Více ...

25.3.2013  |  Údržba aktualizačního serveru GARMIN

Z důvodu údržby mapového serveru společnosti Garmin, nebude do začátku května možné stahovat a aktualizovat mapy Evropy edice CityNavigator Europe. V uživatelském účtu bude ke stažení k dispozici pouze posledně registovaná mapa, kterou máte k dispozici ve vaší navigaci.

Více ...

20.3.2013  |  Rady jak správně vybrat automobilovou navigaci

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a naopak.

Více ...

20.3.2013  |  Chcete koupit novou GPS navigaci? Nyní můžete část ceny zaplatit starým přístrojem!

Přemýšlíte o výměně GPS navigace? Při koupi vybraných modelů je nyní možné uplatnit protiúčet při vrácení staré, i nefunkční GPS navigace! Mezi vybranými modely zapojenými do akce „Starý za nový“ najdete automobilové, outdoorové, sportovní i golfové GPS navigace.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!