Aktuality

16.10.2013  |  Pedály Garmin Vector jsou v prodeji, měří cyklistický výkon

Americký Garmin po dlouhém čekání uvedl na trh nový, vysoce přesný cyklistický měřič výkonu, který je integrován do lehkých a odolných pedálů. Na rozdíl od běžných wattmetrů je Vector schopen měřit výkon každé nohy samostatně a dá se snadno přenést mezi více koly.

Více ...

15.10.2013  |  Průvoce nákupem GPS navigací do auta

Uvažujete o nákupu přenosné automobilové navigace? Zjednodušíme vám práci s výběrem. Přečtěte si průvodce nákupem automobilových navigací, ve kterém se dozvíte, na které funkce si dát pozor a které modely navigací stojí za vaši pozornost.

Více ...

16.9.2013  |  Akční kamery Garmin VIRB – první zkušenosti

Garmin VIRB a Garmin VIRB Elite jsou dvě nové akční kamery, které značka Garmin uvede letos na podzim na trh. Krátce po svém představení vzbudily tyto kamery na outdoorovém trhu velkou pozornost (viz. clanek). Během uplynulého víkendu jsme měli možnost obě kamery vyzkoušet. V tomto článku se s vámi podělíme o naše první zkušenosti.

Více ...

5.8.2013  |  Moravská stovka, závod pro outdoorové nadšence

Na Moravě se objevil nový typ outdoorového závodu, ve kterém mají účastníci za úkol nastoupat vlastními silami maximální počet výškových metrů. Závod Moravská stovka (M100) se zkušebně koná v nultém ročníku a je omezený na oblast Moravy a Slezska. Rozhodně ale stojí za povšimnutí. M100 patří mezi nový typ závodů, ve kterých závodníci své výsledky dokládají pomocí záznamu z GPS navigace.

Více ...

19.7.2013  |  SUPERIOR Bike Adventure 2013 - kontroly pro GPS

O vikendu 20.-21.7.2013 se v oblasti Jesníků - kralického Sněžníku koná orientační závod dvojic na horském kole. Pro členy závodu, kteří plánují trať závodu zdolat s pomocí papírové mapy a GPS přinášíme zpracovaný seznam kontrolních bodů připravený pro nahrání do GPS navigace.

Více ...

15.7.2013  |  Picodas Praha, spol. s r.o. se mění na Garmin Czech s.r.o.

Společnost Picodas Praha, spol. s r.o., dovozce a distributor automobilových, outdoorových, sportovních a námořních GPS navigačních přístrojů značky Garmin, se stala součástí americké společnosti Garmin Ltd. a od července 2013 mění svůj název na Garmin Czech s.r.o.

Více ...

18.6.2013  |  Co možná nevíte o moderních GPS navigacích?

Pod pojmem “GPS navigace” si většina lidí stále představí navigační přístroj umístěný na čelním skle automobilu. V posledních letech ale dochází k rychlému vývoji GPS navigací určených pro využití mimo automobil, nejčastěji pro sport a volný čas. Některé z těchto GPS navigací nabízí zajímavé funkce, které stojí za samostatné představení.

V tomto článku bychom chtěli představit málo známé funkce vybraných GPS navigací.

Více ...

17.6.2013  |  Golfové GPS řady Garmin Approach obsahují 95 českých hřišť

Golfové GPS hodinky a navigace řady Garmin Approach pomáhají hráčům golfu s určením vzdáleností, statistikou hry a orientací na golfovém hřišti. Poslední aktualizace evropských golfových hřišť se významně dotkla i České republiky, když rozšířila počet hřišť na 95. Databáze tak pokrývá drtivou většinu významných českých golfových hřišť.

Více ...

21.5.2013  |  Garmin Lifetime2, nejnovější mapy zdarma nahrajeme do vaší navigace

Značka Garmin představuje v České republice novou řadu automobilových navigací. Nese označení Garmin Lifetime2 a ve své ceně je obsažen nejen doživotní přístup k nejaktuálnějším mapám, ale i služba bezplatného dohrání nejnovější mapy přímo do paměti navigace. Službu dohrání map je možné čerpat bezplatně, po celou dobu fungování navigace, v síti specializovaných prodejen navigací značky Garmin.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!