Aktuality

23.1.2014  |  Inspirujte se, toto jsou nejprodávanější přenosné automobilové navigace

Často se setkáváme se zákazníky, kteří si chtějí pořídit automobilovou navigaci, ale nevyznají se v široké nabídce různých produktů na trhu. V podobných případech je možné jednoduše poradit s pomocí příkladu nejprodávanějších modelů navigací. Podívejte se s námi na tento výčet.

Více ...

22.1.2014  |  Běh nebo chůze? Víte, jak se zbavit přebytečných kilogramů?

Běh patří mezi nejčastější aktivity, na které si vzpomeneme v souvislosti s hubnutím. Zejména po Novém roce se na ulicích zvyšuje koncentrace běžců, kteří se snaží dodržet novoroční předsevzetí. Je ale běh tou pravou aktivitou při požadavku zhubnout? Podívejte se na malý test, ve kterém srovnáváme běh s chůzí.

Více ...

6.1.2014  |  Garmin představil inteligentní náramek, který monitoruje pohybové aktivity

Mezi nejnovější produkty značky Garmin se zařadil produkt s názvem vívofit. Jedná se o inteligentní elektronický náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Na svém vlastním displeji je schopen zobrazit čas, počet kroků, spálené kalorie, nebo dokonce srdeční tep. Náramek se svému majiteli dokáže sám přizpůsobit a nastavit splnitelné cíle, kterých by se měl jeho uživatel snažit dosáhnout. Náramek tak jednoduchým způsobem dokáže přispět ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu. Náramek je využitelný i jako běžné hodinky, na jeden pár baterií vydrží bez nabíjení fungovat déle než 1 rok.

Více ...

9.12.2013  |  HD World Excellent 2013, ocenění pro Garmin Forerunner 910 SWIM

Smyslem ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů klade redakce důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.

Více ...

18.10.2013  |  Expedice Muztagh Ata – léto 2013, anebo jak jsme dobyli sedmitisícovku za pomoci GPS v absolutní mlze

Sedmitisícový Muztagh Ata ční přímo z pouště v hraničním pásmu Číny, Tádžikistánu a Pakistánu. Hned několik osmitisícovek včetně legendárních Nanga Parbat a K2 jsou odsud doslova na dohled. V překladu je Muztagh Ata něco jako Král ledových hor a se svojí výškou 7546 m je třetím nejvyšším vrcholem Pamíru. Kopec se sice tváří jako beránek a absolutní choďák, ale ve skutečnosti je to ostrej vlčák, co umí hodně kousat. Statistika úspěšných výstupů je někde okolo 18 %, což fakt není moc.

Více ...

16.10.2013  |  Pedály Garmin Vector jsou v prodeji, měří cyklistický výkon

Americký Garmin po dlouhém čekání uvedl na trh nový, vysoce přesný cyklistický měřič výkonu, který je integrován do lehkých a odolných pedálů. Na rozdíl od běžných wattmetrů je Vector schopen měřit výkon každé nohy samostatně a dá se snadno přenést mezi více koly.

Více ...

15.10.2013  |  Průvoce nákupem GPS navigací do auta

Uvažujete o nákupu přenosné automobilové navigace? Zjednodušíme vám práci s výběrem. Přečtěte si průvodce nákupem automobilových navigací, ve kterém se dozvíte, na které funkce si dát pozor a které modely navigací stojí za vaši pozornost.

Více ...

16.9.2013  |  Akční kamery Garmin VIRB – první zkušenosti

Garmin VIRB a Garmin VIRB Elite jsou dvě nové akční kamery, které značka Garmin uvede letos na podzim na trh. Krátce po svém představení vzbudily tyto kamery na outdoorovém trhu velkou pozornost (viz. clanek). Během uplynulého víkendu jsme měli možnost obě kamery vyzkoušet. V tomto článku se s vámi podělíme o naše první zkušenosti.

Více ...

5.8.2013  |  Moravská stovka, závod pro outdoorové nadšence

Na Moravě se objevil nový typ outdoorového závodu, ve kterém mají účastníci za úkol nastoupat vlastními silami maximální počet výškových metrů. Závod Moravská stovka (M100) se zkušebně koná v nultém ročníku a je omezený na oblast Moravy a Slezska. Rozhodně ale stojí za povšimnutí. M100 patří mezi nový typ závodů, ve kterých závodníci své výsledky dokládají pomocí záznamu z GPS navigace.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!