Aktuality

9.4.2014  |  Nový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1000 s velkým displejem a řadou nových funkcí

Značka Garmin, vedoucí světový výrobce satelitních navigací, představil zcela nový GPS cyklopočítač s označením Edge 1000. Edge 1000 je nejvyspělejším produktem mezi cyklopočítači značky Garmin a současně jedním z nejlepších výrobků svého druhu na současném světovém trhu.

Více ...

7.4.2014  |  PULS otestoval nový inteligentní náramek Garmin Vívofit

Od Garminu jste doposud byli zvyklí většinou na GPS navigační přístroje. Tentokrát ale americká značka přišla s novinkou v podobě inteligentního fitness náramku. Co si představit pod tímto označením?

Více ...

20.3.2014  |  Fitness náramky jsou skladem

Na trh v ČR dorazily fitness náramky a to jak samotné náramky( cena 3290 Kč) tak i v balení se snímačem srdečního tepu ( cena 4190 s DPH) pro monitorování vaší denní i noční aktivity.

Více ...

28.1.2014  |  Nové golfové GPS hodinky zobrazí ztracené volání, SMS i emaily

Golfové GPS hodinky a navigace jsou nejmladší kategorií v oblasti navigačních produktů. Zároveň ale patří k nejrychleji rostoucímu odvětví. Nejnovější golfové GPS hodinky Garmin Approach S4 nabízí nejen golfové funkce, ale dokáží se propojit s mobilním telefonem a zobrazit ztracené volání, SMS zprávy a dokonce i emaily.

Více ...

28.1.2014  |  Stručný přehled zajímavých (GPS) hodinek Garmin

Elektronika měřící pohyb a sportovní aktivity zažívá celosvětově obrovský rozmach. Kromě univerzálních GPS hodinek zvládajících širokou škálu sportů se stále častěji objevují specializované hodinky pro konkrétní disciplíny, jako je například golf, plavání nebo dokonce jachting. Podívejte se na ty nejzajímavější.

Více ...

23.1.2014  |  Inspirujte se, toto jsou nejprodávanější přenosné automobilové navigace

Často se setkáváme se zákazníky, kteří si chtějí pořídit automobilovou navigaci, ale nevyznají se v široké nabídce různých produktů na trhu. V podobných případech je možné jednoduše poradit s pomocí příkladu nejprodávanějších modelů navigací. Podívejte se s námi na tento výčet.

Více ...

22.1.2014  |  Běh nebo chůze? Víte, jak se zbavit přebytečných kilogramů?

Běh patří mezi nejčastější aktivity, na které si vzpomeneme v souvislosti s hubnutím. Zejména po Novém roce se na ulicích zvyšuje koncentrace běžců, kteří se snaží dodržet novoroční předsevzetí. Je ale běh tou pravou aktivitou při požadavku zhubnout? Podívejte se na malý test, ve kterém srovnáváme běh s chůzí.

Více ...

6.1.2014  |  Garmin představil inteligentní náramek, který monitoruje pohybové aktivity

Mezi nejnovější produkty značky Garmin se zařadil produkt s názvem vívofit. Jedná se o inteligentní elektronický náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Na svém vlastním displeji je schopen zobrazit čas, počet kroků, spálené kalorie, nebo dokonce srdeční tep. Náramek se svému majiteli dokáže sám přizpůsobit a nastavit splnitelné cíle, kterých by se měl jeho uživatel snažit dosáhnout. Náramek tak jednoduchým způsobem dokáže přispět ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu. Náramek je využitelný i jako běžné hodinky, na jeden pár baterií vydrží bez nabíjení fungovat déle než 1 rok.

Více ...

9.12.2013  |  HD World Excellent 2013, ocenění pro Garmin Forerunner 910 SWIM

Smyslem ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů klade redakce důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!