Aktuality

16.5.2014  |  Garmin Forerunner 15 poprvé v ruce

Forerunner 15 jsou zcela nové sportovní GPS hodinky značky Garmin. Zajímavé na nich je, že jako první GPS hodinky kombinují možnosti GPS a monitorovacích fitness náramků. Forerunner 15 umí přesně změřit většinu sportovních výkonů pomocí GPS a pokud aktivně nesportujete, měří počtu kroků, spálených kalorii a prošlou vzdálenost pomocí akcelerometru ukrytém uvnitř hodinek.

Více ...

2.5.2014  |  Bostonský marathon vyhrál Meb Keflezighi s hodinkami Garmin Forerunner 620

Slavný bostonský marathon vyhrál americký běžec Meb Keflezighi s hodinkami Garmin Forerunner 620. Model Garmin Forerunner 620 patří k nejlepším běžeckým hodinkám současnosti, měří nejen čas, tempo a vzdálenost, ale i dobu kontaktu nohy se zemí, vertikální oscilaci těla při odrazu, VO2MAX, dobu potřebné regenerace a fungují i při běhu na běžeckém páse uvnitř budovy.

Více ...

23.4.2014  |  Sport Expo 2014

Navštivte nás na výstavišti v Praze - Holešovicích v rámci konání veletrhu SPORT EXPO ve dnech 8 - 10.5.2014. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a předvedeme vám navigace pro běh, jízdu na kole, triatlon, lyžování a další tradiční i netradiční sporty.

Více ...

11.4.2014  |  Garmin slaví 25 let, podívejte se na jejich slavné GPS navigace

V letošním roce oslaví americká značka Garmin 25 let od svého založení. Dnes patří Garmin k největším světovým výrobcům GPS navigací a ve většině oborů, kde působí, patří k absolutní světové špičce. Připravili jsme pro Vás příběhy o několika jejich produktech, které se nachází v našem malém muzeu v Praze.

Více ...

9.4.2014  |  Nový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1000 s velkým displejem a řadou nových funkcí

Značka Garmin, vedoucí světový výrobce satelitních navigací, představil zcela nový GPS cyklopočítač s označením Edge 1000. Edge 1000 je nejvyspělejším produktem mezi cyklopočítači značky Garmin a současně jedním z nejlepších výrobků svého druhu na současném světovém trhu.

Více ...

7.4.2014  |  PULS otestoval nový inteligentní náramek Garmin Vívofit

Od Garminu jste doposud byli zvyklí většinou na GPS navigační přístroje. Tentokrát ale americká značka přišla s novinkou v podobě inteligentního fitness náramku. Co si představit pod tímto označením?

Více ...

20.3.2014  |  Fitness náramky jsou skladem

Na trh v ČR dorazily fitness náramky a to jak samotné náramky( cena 3290 Kč) tak i v balení se snímačem srdečního tepu ( cena 4190 s DPH) pro monitorování vaší denní i noční aktivity.

Více ...

28.1.2014  |  Nové golfové GPS hodinky zobrazí ztracené volání, SMS i emaily

Golfové GPS hodinky a navigace jsou nejmladší kategorií v oblasti navigačních produktů. Zároveň ale patří k nejrychleji rostoucímu odvětví. Nejnovější golfové GPS hodinky Garmin Approach S4 nabízí nejen golfové funkce, ale dokáží se propojit s mobilním telefonem a zobrazit ztracené volání, SMS zprávy a dokonce i emaily.

Více ...

28.1.2014  |  Stručný přehled zajímavých (GPS) hodinek Garmin

Elektronika měřící pohyb a sportovní aktivity zažívá celosvětově obrovský rozmach. Kromě univerzálních GPS hodinek zvládajících širokou škálu sportů se stále častěji objevují specializované hodinky pro konkrétní disciplíny, jako je například golf, plavání nebo dokonce jachting. Podívejte se na ty nejzajímavější.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!