Aktuality

9.9.2014  |  Vívosmart je nový fitness náramek od Garminu, krerý vás překvapí svým vzhledem a nabídkou funkcí

Začátkem letošního roku představil Garmin svůj první fitness náramek s označením Garmin Vívofit. Se svou, vice než 1 roční výdrží baterie, patří Vívofit dodnes k nejzajímavějším výrobkům svého druhu.

Nyní Garmin představuje novou generaci fitness náramku s řadou vylepšení. Náramek nese označení Vívosmart a jak napovídá název, přináší řadu funkcí propojujících náramek s chytrými telefony. Příchozí nebo ztracené volání, sms zprávy či dokonce příchozí emaily, na to vše je náramek schopen svého majitele upozornit. Nenechte se ale mýlit, inovované propojení s telefonem není tou hlavní předností, proč si Vívosmart pořídit. Mezi zásadní vylepšení Vívosmartu patří kromě výrazně menších rozměrů a atraktivního vzhledu také podsvícený, dotykový OLED displej, vibrační upozornění nebo možnost přesného záznamu cyklistických aktivit.

Více ...

5.9.2014  |  Garmin v Česku zprovoznil živé dopravní informace, fungují skvěle

Kdo má zkušenosti s automobilovými navigacemi, dá nám za pravdu, že na globálně šířené TMC dopravní informace v ČR nebývá obvykle spolehnutí. Nový systém živých dopravních informací, který dnes spustila značka Garmin, poskytuje ve srovnání s TMC mnohem lepší výsledky. Podívejte se na první testování.

Více ...

1.9.2014  |  Garmin Vector S je cyklistický wattmetr s vysokou přesností, jednoduchou instalací a dostupnější cenou

Přesný, dostupný a jednoduchý na instalaci, i tak by se dal popsat nový wattmetr Garmin Vector S. Konstrukce a funkce nového wattmetru Garmin Vector S vychází z úspěšného wattmetru Garmin Vector, který je na trhu k dispozici od roku 2013. Zatímco Garmin Vector měří výkon v každém pedálu samostatně, Garmin Vector S měří výkon pouze v levém pedálu a celkový výkon dopočítává.

Více ...

26.8.2014  |  Garmin Vívofit v OK! Magazinu, aneb moderní fitness náramek očima žen…

Inteligentní fitness náramek, který přispívá ke zdravějšímu životnímu stylu? Hodí se na sport i do společnosti? Vydrží rok bez nabíjení? Má jednoduché ovládání a lze ho využít i jako hodinky? To vše se rozhodly na vlastní kůži vyzkoušet ženy z redakce OK! Magazine. Jak to všechno dopadlo?

Více ...

10.6.2014  |  Garmin VIRB Elite, vítěz testu outdoorových kamer v časopisu Stereo & Video

Plánujete dovolenou? Bude plná zážitků a nových zkušeností? Nechcete o tyto chvíle přijít a na nic nezapomenout? Vše můžete zaznamenat outdoroovou kamerou a následně si připomenout v klidu domova u televize. Kterou ale vybrat? Zkuste se inspirovat testem časopisu Stereo & Video?

Více ...

10.6.2014  |  Garmin Fénix 2 v testu časopisu Lidé&Hory

Garmin Fénix 2 je nástupcem velmi úspěšného modelu multifunkčních outdoorových hodinek Garmin Fénix. Je opravdu vyspělejší než jeho předchůdce, nebo jde pouze o redesign přístroje? Dokázal nabídnout nové funkce a technologie? Lze jej opravdu využít také jako plnohodnotný sporttester? Dálkové ovládání pro novou akční outdoorovou kameru Garmin VIRB? Přečtěte si recenzi a uvidíte sami.

Více ...

20.5.2014  |  Co si myslí v redakci Men’s Life o novém Vívofitu…

Pomůže vám Garmin Vívofit zlepšit kondici? Zhubnout? Má pod kontrolou váš celodenní energetický výdej? Dokáže nahradit sporttester? Na tyto a další podobné otázky se pokoušeli najít odpověď v redakci časopisu Men’s Life během testování této nové elektronické hračky od Garminu.

Více ...

20.5.2014  |  Garmin Vívofit pod lupou časopisu GOLF…

Víte, kolik kroků ujde hráč během své hry na golfovém hřišti? Jaká je to vzdálenost? Kolik spálí kalorií? Že právě vy nejste aktivní hráč? To nevadí. Fitness náramek Garmin Vívofit změří každý váš krok bez ohledu na vámi zvolenou aktivitu.

Více ...

20.5.2014  |  Garmin Vívofit v redakčním testu časopisu RUN

Obstál nový elektronický fitness náramek Garmin Vívofit v redakčním testu? Jak dopadl? Co si o něm myslí redakce? Je tato novinka vhodná pro běžce? Pomůže vám zhubnout? Co vše může svému majiteli nabídnout? Čtěte dále a dozvíte se odpovědi na své otázky…

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!