Aktuality

10.6.2014  |  Garmin VIRB Elite, vítěz testu outdoorových kamer v časopisu Stereo & Video

Plánujete dovolenou? Bude plná zážitků a nových zkušeností? Nechcete o tyto chvíle přijít a na nic nezapomenout? Vše můžete zaznamenat outdoroovou kamerou a následně si připomenout v klidu domova u televize. Kterou ale vybrat? Zkuste se inspirovat testem časopisu Stereo & Video?

Více ...

10.6.2014  |  Garmin Fénix 2 v testu časopisu Lidé&Hory

Garmin Fénix 2 je nástupcem velmi úspěšného modelu multifunkčních outdoorových hodinek Garmin Fénix. Je opravdu vyspělejší než jeho předchůdce, nebo jde pouze o redesign přístroje? Dokázal nabídnout nové funkce a technologie? Lze jej opravdu využít také jako plnohodnotný sporttester? Dálkové ovládání pro novou akční outdoorovou kameru Garmin VIRB? Přečtěte si recenzi a uvidíte sami.

Více ...

20.5.2014  |  Co si myslí v redakci Men’s Life o novém Vívofitu…

Pomůže vám Garmin Vívofit zlepšit kondici? Zhubnout? Má pod kontrolou váš celodenní energetický výdej? Dokáže nahradit sporttester? Na tyto a další podobné otázky se pokoušeli najít odpověď v redakci časopisu Men’s Life během testování této nové elektronické hračky od Garminu.

Více ...

20.5.2014  |  Garmin Vívofit pod lupou časopisu GOLF…

Víte, kolik kroků ujde hráč během své hry na golfovém hřišti? Jaká je to vzdálenost? Kolik spálí kalorií? Že právě vy nejste aktivní hráč? To nevadí. Fitness náramek Garmin Vívofit změří každý váš krok bez ohledu na vámi zvolenou aktivitu.

Více ...

20.5.2014  |  Garmin Vívofit v redakčním testu časopisu RUN

Obstál nový elektronický fitness náramek Garmin Vívofit v redakčním testu? Jak dopadl? Co si o něm myslí redakce? Je tato novinka vhodná pro běžce? Pomůže vám zhubnout? Co vše může svému majiteli nabídnout? Čtěte dále a dozvíte se odpovědi na své otázky…

Více ...

16.5.2014  |  Garmin Forerunner 15 poprvé v ruce

Forerunner 15 jsou zcela nové sportovní GPS hodinky značky Garmin. Zajímavé na nich je, že jako první GPS hodinky kombinují možnosti GPS a monitorovacích fitness náramků. Forerunner 15 umí přesně změřit většinu sportovních výkonů pomocí GPS a pokud aktivně nesportujete, měří počtu kroků, spálených kalorii a prošlou vzdálenost pomocí akcelerometru ukrytém uvnitř hodinek.

Více ...

2.5.2014  |  Bostonský marathon vyhrál Meb Keflezighi s hodinkami Garmin Forerunner 620

Slavný bostonský marathon vyhrál americký běžec Meb Keflezighi s hodinkami Garmin Forerunner 620. Model Garmin Forerunner 620 patří k nejlepším běžeckým hodinkám současnosti, měří nejen čas, tempo a vzdálenost, ale i dobu kontaktu nohy se zemí, vertikální oscilaci těla při odrazu, VO2MAX, dobu potřebné regenerace a fungují i při běhu na běžeckém páse uvnitř budovy.

Více ...

23.4.2014  |  Sport Expo 2014

Navštivte nás na výstavišti v Praze - Holešovicích v rámci konání veletrhu SPORT EXPO ve dnech 8 - 10.5.2014. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a předvedeme vám navigace pro běh, jízdu na kole, triatlon, lyžování a další tradiční i netradiční sporty.

Více ...

11.4.2014  |  Garmin slaví 25 let, podívejte se na jejich slavné GPS navigace

V letošním roce oslaví americká značka Garmin 25 let od svého založení. Dnes patří Garmin k největším světovým výrobcům GPS navigací a ve většině oborů, kde působí, patří k absolutní světové špičce. Připravili jsme pro Vás příběhy o několika jejich produktech, které se nachází v našem malém muzeu v Praze.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!