Aktuality

14.12.2014  |  Víte, kolik kroků ujde golfový hráč? Testovala redakce GOLFu…

Přemýšleli jste někdy, kolik kroků ujde golfový hráč během hry? Je golf současně zajímavou procházkou? Víte, kolik spálí průměrný hráč kalorií během přesunů od jamky k jamce? Fitness náramek Garmin vívosmart změří každý váš krok bez ohledu na vámi zvolenou aktivitu a navíc díky jeho chytrým funkcím nezmeškáte jediný hovor nebo sms…

Více ...

11.12.2014  |  Jak správně vybrat automobilovou navigaci?

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a které je možné přehlédnout.

Více ...

10.12.2014  |  Mobilmania.cz & Garmin vívosmart

Máte-li zájem, můžete se během krátkého videa z dílny serveru mobilmania.cz, seznámit s moderním fitness náramkem Garmin vívosmart. Pohodlně se usaďte a pusťte video…uvidíte, stojí to za to.

Více ...

9.12.2014  |  Podle čeho vybrat outdoorovou GPS navigaci?

GPS navigace neslouží jen jako pomocníci pro jízdu autem. Pro výlety do přírody, jízdu na kole, geocaching a další aktivity, při kterých je důležitá dlouhá výdrž baterií a vysoká odolnost jsou určené outdoorové GPS navigace, které umí pracovat i s velmi podrobnými turistickými mapami. Outdoorové navigace oproti řadě jiných navigací disponují větší škálou funkcí, řada modelů kombinuje GPS s barometrickým výškoměrem, elektromagnetickým kompasem, ANT+ bezdrátovou technologií a řadou dalších funkcí. Poradíme vám, jak se v nabídce outdoorových navigací vyznat a které modely se hodí pro jaké účely.

Více ...

28.11.2014  |  GOLF vyzkoušel nové golfové GPS hodinky Garmin Approach S6

Co umí navíc oproti svým předchůdcům? Je důležitá barevná mapa hřiště na displeji? Může hráčům pomoci nová funkce analýzy a výuky golfového švihu? Chcete být stále v dosahu a vědět, kdo vám volá nebo píše během hry?  Co nového vlastně přináší Approach S6 na hřiště? Jak vidí nové golfové hodinky v redakci GOLFu?

Více ...

25.11.2014  |  Garmin nüvi 2689T Lifetime Europe45 pod lupou redakce Extra PC

Co očekávat od nového modelu autonavigace? Jaké funkce nabízí? Jaké je jejich využití v praxi? Stále je v nabídce bezplatná doživotní aktualizace map Evropy? Na tyto a mnohé další otázky se pokusili odpovědět v redakci titulu Extra PC. Podívejte se, jak recenze nüvi 2689T dopadla…

Více ...

22.11.2014  |  Fitness náramky & běžecké hodinky značky Garminu očima redaktorek OK magazínu

V čem je jiný vívosmart oproti vívofitu, který redakce testovala v minulosti? Je lepší fitness náramek nebo běžecké hodinky? Co, který z produktů umí? K čemu se více hodí? Tyto otázky si položily dámy v redakci OK magazínu? Jak to dopadlo? Co myslíte?

Více ...

29.10.2014  |  Cyklocomputer Edge 1000 a fitness náramek vívofit v  recenzi a srovnávacím testu redakce Computer?

Má smysl si pořídit cyklopočítač v  hodnotě nového kola? Umí vůbec něco nového oproti svému předchůdci, modelu Edge 810? Může ještě něčím překvapit? To se rozhodli prověřit v  redakci titulu Computer. Ve stejném čísle redaktoři navíc porovnali vybrané fitness náramky, mezi jinými také Garmin vívofit. Jak to všechno dopadlo?

Více ...

25.9.2014  |  TEST: Jak mne hodinky Fenix2 provedly Berlinem

Málokdy se mně stane, že si zapomenu vzít s sebou GPS navigaci. Tentokrát jsem nechal autonavigaci kolegům, kteří se vraceli domů autem, zatímco já měl v Berlíně v plánu večerní schůzku a následující den návrat do Prahy vlakem. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet navigační schopnosti GPS hodinek Fenix2 a z hotelu jsem na schůzku do restaurace vyrazil pěšky, podle trasy zobrazené na displeji hodinek.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!