Aktuality

28.11.2014  |  GOLF vyzkoušel nové golfové GPS hodinky Garmin Approach S6

Co umí navíc oproti svým předchůdcům? Je důležitá barevná mapa hřiště na displeji? Může hráčům pomoci nová funkce analýzy a výuky golfového švihu? Chcete být stále v dosahu a vědět, kdo vám volá nebo píše během hry?  Co nového vlastně přináší Approach S6 na hřiště? Jak vidí nové golfové hodinky v redakci GOLFu?

Více ...

25.11.2014  |  Garmin nüvi 2689T Lifetime Europe45 pod lupou redakce Extra PC

Co očekávat od nového modelu autonavigace? Jaké funkce nabízí? Jaké je jejich využití v praxi? Stále je v nabídce bezplatná doživotní aktualizace map Evropy? Na tyto a mnohé další otázky se pokusili odpovědět v redakci titulu Extra PC. Podívejte se, jak recenze nüvi 2689T dopadla…

Více ...

22.11.2014  |  Fitness náramky & běžecké hodinky značky Garminu očima redaktorek OK magazínu

V čem je jiný vívosmart oproti vívofitu, který redakce testovala v minulosti? Je lepší fitness náramek nebo běžecké hodinky? Co, který z produktů umí? K čemu se více hodí? Tyto otázky si položily dámy v redakci OK magazínu? Jak to dopadlo? Co myslíte?

Více ...

29.10.2014  |  Cyklocomputer Edge 1000 a fitness náramek vívofit v  recenzi a srovnávacím testu redakce Computer?

Má smysl si pořídit cyklopočítač v  hodnotě nového kola? Umí vůbec něco nového oproti svému předchůdci, modelu Edge 810? Může ještě něčím překvapit? To se rozhodli prověřit v  redakci titulu Computer. Ve stejném čísle redaktoři navíc porovnali vybrané fitness náramky, mezi jinými také Garmin vívofit. Jak to všechno dopadlo?

Více ...

25.9.2014  |  TEST: Jak mne hodinky Fenix2 provedly Berlinem

Málokdy se mně stane, že si zapomenu vzít s sebou GPS navigaci. Tentokrát jsem nechal autonavigaci kolegům, kteří se vraceli domů autem, zatímco já měl v Berlíně v plánu večerní schůzku a následující den návrat do Prahy vlakem. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet navigační schopnosti GPS hodinek Fenix2 a z hotelu jsem na schůzku do restaurace vyrazil pěšky, podle trasy zobrazené na displeji hodinek.

Více ...

9.9.2014  |  Vívosmart je nový fitness náramek od Garminu, krerý vás překvapí svým vzhledem a nabídkou funkcí

Začátkem letošního roku představil Garmin svůj první fitness náramek s označením Garmin Vívofit. Se svou, vice než 1 roční výdrží baterie, patří Vívofit dodnes k nejzajímavějším výrobkům svého druhu.

Nyní Garmin představuje novou generaci fitness náramku s řadou vylepšení. Náramek nese označení Vívosmart a jak napovídá název, přináší řadu funkcí propojujících náramek s chytrými telefony. Příchozí nebo ztracené volání, sms zprávy či dokonce příchozí emaily, na to vše je náramek schopen svého majitele upozornit. Nenechte se ale mýlit, inovované propojení s telefonem není tou hlavní předností, proč si Vívosmart pořídit. Mezi zásadní vylepšení Vívosmartu patří kromě výrazně menších rozměrů a atraktivního vzhledu také podsvícený, dotykový OLED displej, vibrační upozornění nebo možnost přesného záznamu cyklistických aktivit.

Více ...

5.9.2014  |  Garmin v Česku zprovoznil živé dopravní informace, fungují skvěle

Kdo má zkušenosti s automobilovými navigacemi, dá nám za pravdu, že na globálně šířené TMC dopravní informace v ČR nebývá obvykle spolehnutí. Nový systém živých dopravních informací, který dnes spustila značka Garmin, poskytuje ve srovnání s TMC mnohem lepší výsledky. Podívejte se na první testování.

Více ...

1.9.2014  |  Garmin Vector S je cyklistický wattmetr s vysokou přesností, jednoduchou instalací a dostupnější cenou

Přesný, dostupný a jednoduchý na instalaci, i tak by se dal popsat nový wattmetr Garmin Vector S. Konstrukce a funkce nového wattmetru Garmin Vector S vychází z úspěšného wattmetru Garmin Vector, který je na trhu k dispozici od roku 2013. Zatímco Garmin Vector měří výkon v každém pedálu samostatně, Garmin Vector S měří výkon pouze v levém pedálu a celkový výkon dopočítává.

Více ...

26.8.2014  |  Garmin Vívofit v OK! Magazinu, aneb moderní fitness náramek očima žen…

Inteligentní fitness náramek, který přispívá ke zdravějšímu životnímu stylu? Hodí se na sport i do společnosti? Vydrží rok bez nabíjení? Má jednoduché ovládání a lze ho využít i jako hodinky? To vše se rozhodly na vlastní kůži vyzkoušet ženy z redakce OK! Magazine. Jak to všechno dopadlo?

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!