Aktuality

22.11.2014  |  Fitness náramky & běžecké hodinky značky Garminu očima redaktorek OK magazínu

V čem je jiný vívosmart oproti vívofitu, který redakce testovala v minulosti? Je lepší fitness náramek nebo běžecké hodinky? Co, který z produktů umí? K čemu se více hodí? Tyto otázky si položily dámy v redakci OK magazínu? Jak to dopadlo? Co myslíte?

Více ...

29.10.2014  |  Cyklocomputer Edge 1000 a fitness náramek vívofit v  recenzi a srovnávacím testu redakce Computer?

Má smysl si pořídit cyklopočítač v  hodnotě nového kola? Umí vůbec něco nového oproti svému předchůdci, modelu Edge 810? Může ještě něčím překvapit? To se rozhodli prověřit v  redakci titulu Computer. Ve stejném čísle redaktoři navíc porovnali vybrané fitness náramky, mezi jinými také Garmin vívofit. Jak to všechno dopadlo?

Více ...

25.9.2014  |  TEST: Jak mne hodinky Fenix2 provedly Berlinem

Málokdy se mně stane, že si zapomenu vzít s sebou GPS navigaci. Tentokrát jsem nechal autonavigaci kolegům, kteří se vraceli domů autem, zatímco já měl v Berlíně v plánu večerní schůzku a následující den návrat do Prahy vlakem. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet navigační schopnosti GPS hodinek Fenix2 a z hotelu jsem na schůzku do restaurace vyrazil pěšky, podle trasy zobrazené na displeji hodinek.

Více ...

9.9.2014  |  Vívosmart je nový fitness náramek od Garminu, krerý vás překvapí svým vzhledem a nabídkou funkcí

Začátkem letošního roku představil Garmin svůj první fitness náramek s označením Garmin Vívofit. Se svou, vice než 1 roční výdrží baterie, patří Vívofit dodnes k nejzajímavějším výrobkům svého druhu.

Nyní Garmin představuje novou generaci fitness náramku s řadou vylepšení. Náramek nese označení Vívosmart a jak napovídá název, přináší řadu funkcí propojujících náramek s chytrými telefony. Příchozí nebo ztracené volání, sms zprávy či dokonce příchozí emaily, na to vše je náramek schopen svého majitele upozornit. Nenechte se ale mýlit, inovované propojení s telefonem není tou hlavní předností, proč si Vívosmart pořídit. Mezi zásadní vylepšení Vívosmartu patří kromě výrazně menších rozměrů a atraktivního vzhledu také podsvícený, dotykový OLED displej, vibrační upozornění nebo možnost přesného záznamu cyklistických aktivit.

Více ...

5.9.2014  |  Garmin v Česku zprovoznil živé dopravní informace, fungují skvěle

Kdo má zkušenosti s automobilovými navigacemi, dá nám za pravdu, že na globálně šířené TMC dopravní informace v ČR nebývá obvykle spolehnutí. Nový systém živých dopravních informací, který dnes spustila značka Garmin, poskytuje ve srovnání s TMC mnohem lepší výsledky. Podívejte se na první testování.

Více ...

1.9.2014  |  Garmin Vector S je cyklistický wattmetr s vysokou přesností, jednoduchou instalací a dostupnější cenou

Přesný, dostupný a jednoduchý na instalaci, i tak by se dal popsat nový wattmetr Garmin Vector S. Konstrukce a funkce nového wattmetru Garmin Vector S vychází z úspěšného wattmetru Garmin Vector, který je na trhu k dispozici od roku 2013. Zatímco Garmin Vector měří výkon v každém pedálu samostatně, Garmin Vector S měří výkon pouze v levém pedálu a celkový výkon dopočítává.

Více ...

26.8.2014  |  Garmin Vívofit v OK! Magazinu, aneb moderní fitness náramek očima žen…

Inteligentní fitness náramek, který přispívá ke zdravějšímu životnímu stylu? Hodí se na sport i do společnosti? Vydrží rok bez nabíjení? Má jednoduché ovládání a lze ho využít i jako hodinky? To vše se rozhodly na vlastní kůži vyzkoušet ženy z redakce OK! Magazine. Jak to všechno dopadlo?

Více ...

10.6.2014  |  Garmin VIRB Elite, vítěz testu outdoorových kamer v časopisu Stereo & Video

Plánujete dovolenou? Bude plná zážitků a nových zkušeností? Nechcete o tyto chvíle přijít a na nic nezapomenout? Vše můžete zaznamenat outdoroovou kamerou a následně si připomenout v klidu domova u televize. Kterou ale vybrat? Zkuste se inspirovat testem časopisu Stereo & Video?

Více ...

10.6.2014  |  Garmin Fénix 2 v testu časopisu Lidé&Hory

Garmin Fénix 2 je nástupcem velmi úspěšného modelu multifunkčních outdoorových hodinek Garmin Fénix. Je opravdu vyspělejší než jeho předchůdce, nebo jde pouze o redesign přístroje? Dokázal nabídnout nové funkce a technologie? Lze jej opravdu využít také jako plnohodnotný sporttester? Dálkové ovládání pro novou akční outdoorovou kameru Garmin VIRB? Přečtěte si recenzi a uvidíte sami.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!