Aktuality

6.1.2015  |  Představujeme stylovou kolekci fitness náramků Garmin vívofit

6.1.2015 - na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES2015 představila americká značka Garmin stylovou kolekci fitness náramků Garmin vívofit. Fitness náramky Garmin vívofit patří na našem trhu k nejúspěšnějším náramkům monitorujícím míru pohybu svého uživatele. Náramky vívofit slouží jako motivace ke zvýšení míry pohybových aktivit a obecně zlepšení životního stylu. Stylová kolekce pomáhá vnímat fitness náramek nejen jako elektronické zařízení, ale i jako šperk.

Více ...

5.1.2015  |  Garmin fēnix 3 jsou skvělé GPS hodinky, které přes den nemusíte sundavat z ruky

5.1.2015 — Společnost Garmin dnes představila zcela nový model sportovních GPS hodinek pro všestranné sportovce a nadšence do outdoorových aktivit. Hodinky nesou název Garmin fenix3 a řadou vlastností jsou na trhu výjimečné. Za zmínku stojí tři klíčové vlastnosti: výjimečný design, nekompromisní všestrannost a otevřené platforma Connect IQ, která umožňuje hodinky rozšiřovat o další funkce.

Více ...

29.12.2014  |  Úspěšný rok 2015 přeje Garmin Czech!

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za váš zájem o naše produkty, za nákupy které jste v roce 2014 u nás uskutečili nebo v dalším roce 2015 uskutečníte a věříme, že s našimi výrobky budete maximálně spokojeni a neztratíte se na silnici, v přírodě či na vodě a ani na poli sportovním či greenu golfovém. Je na co se těšit, neb pro vás máme připravenu řadu novinek a rok 2015 odstartuje pěkně z ostra:-)

Vaše aktuální objednávky budeme expedovat od pondělí 5.1.2015, kdy se otevře hlavní sklad, kde v současné chvíli probíhá inventura. Za toto malé zdržení se předem omlouváme.

Veselý konec roku 2014 a úspěšný rok 2015  přeje Váš tým  Garmin Czech.

Více ...

17.12.2014  |  Uvedení nové verze turistické mapy Topo Czech je plánováno na únor 2015

Mapa Topo Czech je digitální turistická mapa, používaná v GPS navigačních přístrojích značky Garmin. Po více než roční odmlce se chystáme představit novou verzi mapy, která se v řadě vlastností liší od dosud známých verzí. První vzorky nové mapy máme již k dispozici a provádíme na nich první testování, podívejte se, jak nová mapa vypadá.

Více ...

16.12.2014  |  Víte, jak vybrat běžecké hodinky?

Zdálo by se, že vybrat sportovní běžecké hodinky je jednoduché, jenže podobné hodinky už dávno neslouží jen k měření času a vhodnému doplnění sportovního oblečení. Moderní sportovní hodinky slouží a) jako motivace, aby vás trénink bavil, b) jako trenér, abyste sportovní aktivitu vykonávali efektivně s ohledem k vašemu cíli (hubnutí, kondice, výkonnost), c) jako záznamník vašich výkonů. Nabídka hodinek/sporttesterů je velmi široká a před výběrem je dobré znát alespoň základní informace o tom, co takové zařízení může nabízet. Právě tyto informace Vám chceme v tomto článku přiblížit.

Více ...

14.12.2014  |  Víte, kolik kroků ujde golfový hráč? Testovala redakce GOLFu…

Přemýšleli jste někdy, kolik kroků ujde golfový hráč během hry? Je golf současně zajímavou procházkou? Víte, kolik spálí průměrný hráč kalorií během přesunů od jamky k jamce? Fitness náramek Garmin vívosmart změří každý váš krok bez ohledu na vámi zvolenou aktivitu a navíc díky jeho chytrým funkcím nezmeškáte jediný hovor nebo sms…

Více ...

11.12.2014  |  Jak správně vybrat automobilovou navigaci?

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a které je možné přehlédnout.

Více ...

10.12.2014  |  Mobilmania.cz & Garmin vívosmart

Máte-li zájem, můžete se během krátkého videa z dílny serveru mobilmania.cz, seznámit s moderním fitness náramkem Garmin vívosmart. Pohodlně se usaďte a pusťte video…uvidíte, stojí to za to.

Více ...

9.12.2014  |  Podle čeho vybrat outdoorovou GPS navigaci?

GPS navigace neslouží jen jako pomocníci pro jízdu autem. Pro výlety do přírody, jízdu na kole, geocaching a další aktivity, při kterých je důležitá dlouhá výdrž baterií a vysoká odolnost jsou určené outdoorové GPS navigace, které umí pracovat i s velmi podrobnými turistickými mapami. Outdoorové navigace oproti řadě jiných navigací disponují větší škálou funkcí, řada modelů kombinuje GPS s barometrickým výškoměrem, elektromagnetickým kompasem, ANT+ bezdrátovou technologií a řadou dalších funkcí. Poradíme vám, jak se v nabídce outdoorových navigací vyznat a které modely se hodí pro jaké účely.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!