Aktuality

29.12.2014  |  Úspěšný rok 2015 přeje Garmin Czech!

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za váš zájem o naše produkty, za nákupy které jste v roce 2014 u nás uskutečili nebo v dalším roce 2015 uskutečníte a věříme, že s našimi výrobky budete maximálně spokojeni a neztratíte se na silnici, v přírodě či na vodě a ani na poli sportovním či greenu golfovém. Je na co se těšit, neb pro vás máme připravenu řadu novinek a rok 2015 odstartuje pěkně z ostra:-)

Vaše aktuální objednávky budeme expedovat od pondělí 5.1.2015, kdy se otevře hlavní sklad, kde v současné chvíli probíhá inventura. Za toto malé zdržení se předem omlouváme.

Veselý konec roku 2014 a úspěšný rok 2015  přeje Váš tým  Garmin Czech.

Více ...

17.12.2014  |  Uvedení nové verze turistické mapy Topo Czech je plánováno na únor 2015

Mapa Topo Czech je digitální turistická mapa, používaná v GPS navigačních přístrojích značky Garmin. Po více než roční odmlce se chystáme představit novou verzi mapy, která se v řadě vlastností liší od dosud známých verzí. První vzorky nové mapy máme již k dispozici a provádíme na nich první testování, podívejte se, jak nová mapa vypadá.

Více ...

16.12.2014  |  Víte, jak vybrat běžecké hodinky?

Zdálo by se, že vybrat sportovní běžecké hodinky je jednoduché, jenže podobné hodinky už dávno neslouží jen k měření času a vhodnému doplnění sportovního oblečení. Moderní sportovní hodinky slouží a) jako motivace, aby vás trénink bavil, b) jako trenér, abyste sportovní aktivitu vykonávali efektivně s ohledem k vašemu cíli (hubnutí, kondice, výkonnost), c) jako záznamník vašich výkonů. Nabídka hodinek/sporttesterů je velmi široká a před výběrem je dobré znát alespoň základní informace o tom, co takové zařízení může nabízet. Právě tyto informace Vám chceme v tomto článku přiblížit.

Více ...

14.12.2014  |  Víte, kolik kroků ujde golfový hráč? Testovala redakce GOLFu…

Přemýšleli jste někdy, kolik kroků ujde golfový hráč během hry? Je golf současně zajímavou procházkou? Víte, kolik spálí průměrný hráč kalorií během přesunů od jamky k jamce? Fitness náramek Garmin vívosmart změří každý váš krok bez ohledu na vámi zvolenou aktivitu a navíc díky jeho chytrým funkcím nezmeškáte jediný hovor nebo sms…

Více ...

11.12.2014  |  Jak správně vybrat automobilovou navigaci?

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a které je možné přehlédnout.

Více ...

10.12.2014  |  Mobilmania.cz & Garmin vívosmart

Máte-li zájem, můžete se během krátkého videa z dílny serveru mobilmania.cz, seznámit s moderním fitness náramkem Garmin vívosmart. Pohodlně se usaďte a pusťte video…uvidíte, stojí to za to.

Více ...

9.12.2014  |  Podle čeho vybrat outdoorovou GPS navigaci?

GPS navigace neslouží jen jako pomocníci pro jízdu autem. Pro výlety do přírody, jízdu na kole, geocaching a další aktivity, při kterých je důležitá dlouhá výdrž baterií a vysoká odolnost jsou určené outdoorové GPS navigace, které umí pracovat i s velmi podrobnými turistickými mapami. Outdoorové navigace oproti řadě jiných navigací disponují větší škálou funkcí, řada modelů kombinuje GPS s barometrickým výškoměrem, elektromagnetickým kompasem, ANT+ bezdrátovou technologií a řadou dalších funkcí. Poradíme vám, jak se v nabídce outdoorových navigací vyznat a které modely se hodí pro jaké účely.

Více ...

28.11.2014  |  GOLF vyzkoušel nové golfové GPS hodinky Garmin Approach S6

Co umí navíc oproti svým předchůdcům? Je důležitá barevná mapa hřiště na displeji? Může hráčům pomoci nová funkce analýzy a výuky golfového švihu? Chcete být stále v dosahu a vědět, kdo vám volá nebo píše během hry?  Co nového vlastně přináší Approach S6 na hřiště? Jak vidí nové golfové hodinky v redakci GOLFu?

Více ...

25.11.2014  |  Garmin nüvi 2689T Lifetime Europe45 pod lupou redakce Extra PC

Co očekávat od nového modelu autonavigace? Jaké funkce nabízí? Jaké je jejich využití v praxi? Stále je v nabídce bezplatná doživotní aktualizace map Evropy? Na tyto a mnohé další otázky se pokusili odpovědět v redakci titulu Extra PC. Podívejte se, jak recenze nüvi 2689T dopadla…

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!