Aktuality

2.7.2015  |  Garmin Edge 520 je první GPS cyklopočítač s integrovanými STRAVA segmenty

Edge 520 je nový GPS cyklopočítač značky Garmin. Je pokračováním cyklopočítačů Garmin Edge řady 500, do které patří již kultovní Edge 500 a o něco mladší Edge 510 s dotykovým displejem. Nový Edge 520 má ambice se stát nástupcem právě legendárního Edge 500, který patří I přes svůj věk k nejoblíbenějším GPS cyklopočítačům. Pro srovnání Edge 520 nabízí: hmotnost nižší než 60 gramů, nedotykový, velmi dobře čitelný barevný displej, možnost zobrazení až 10-ti veličin současně na jednom displeji, LiveTracking a smart notifikace při propojení s chytrým mobilním telefonem a mnoho dalších funkcí.

Více ...

1.7.2015  |  Cyklistický radar a adaptivní cyklosvítilna od Garminu pomohou cyklistům s prevencí nehod na silnicích

Americká značka Garmin je známá především jako výrobce širokého sortimentu GPS navigací. V několika posledních letech se Garmin etabloval na trhu s cyklistickou elektronikou se svými cyklopočítači a wattmery. Výrobky značky Garmin přitom patří k nejlepším výrobkům svého druhu. Důkazem technologického náskoku jsou i dva nové produkty, které Garmin představuje v těchto dnech. Jedním z nich je cyklistický radar Garmin Varia Rearview Radar. Cyklistický radar sleduje prostor na silnici za cyklistou a je schopen cyklistovi nebo další elektronice na kole předat informace o vzdálenosti a počtu automobilů, které jedou za ním. Druhým představeným produktem je adaptivní cyklosvítilna Garmin Varia Smart Bike Lights. Chytrá svítilna je schopna přizpůsobit svícení v závislosti na informacích přicházejících z GPS cyklopočítače nebo cyklistického radaru. Při vyšší rychlosti svítí dále před jízdní kolo, při brzdění může zesílit intenzitu zadního, červeného světla a případě zezadu blížícího se automobilu upozorní na cyklistu zvýrazněným blikáním.

Více ...

28.5.2015  |  Kamera Garmin VIRB X poprvé v ruce

Máme k dispozici první vzorek nové akční kamery Garmin VIRB X. Podívejte se na první fotografie a dojmy, jak na nás kamera VIRB X zapůsobila. V blízké době se budeme snažit zveřejnit i některý z našich vlastních videozáznamů.

Více ...

21.5.2015  |  Jak funguje 3D vzdálenost a 3D rychlost u hodinek fénix3?

Hodinky Garmin fénix3 a další vybrané sporttestery (fénix2, Forerunner 920XT) nabízí funkci výpočtu 3D vzdálenosti a 3D rychlosti. K čemu tato funkce je? Kdy a při jakých aktivitách má význam ji používat? Připravili jsme pro vás jednoduchý obrázek a pokusíme se tuto funkci vysvětlit.

Více ...

13.5.2015  |  Nová autonavigace Garmin nuviCam má vestavěnou čelní kameru a v nebezpečných situacích upozorňuje řidiče

Garmin nuviCam je automobilovou navigací nové generace. Kromě navigačních funkcí nabízí bezpečnostní funkce, které jsou schopny varovat řidiče před nebezpečnými situacemi v každodenním provozu. Upozorní řidiče na hrozící nebezpečí čelní srážky nebo riziko nechtěného sjetí ze silnice nebo z jízdního pruhu. Kromě bezpečnostních funkcí je navigace schopna průběžně ukládat videozáznam z pohledu řidiče automobilu.

Více ...

1.4.2015  |  SPORT EXPO 2015 se blíží….

Navštivte nás na výstavišti v  Praze -  Holešovicích v  rámci konání 9. ročníku sportovního veletrhu SPORT EXPO 2015 ve dnech 30.4. - 2.5.2015. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a předvedeme vám navigace pro běh, jízdu na kole, triatlon, lyžování a další tradiční i netradiční sporty. Vybrané produkty bude navíc možné zakoupit za speciální veletržní ceny.

Více ...

20.3.2015  |  Přijďte za námi na FOR BIKES 2015

Navštivte nás na výstavišti v  Praze -  Letňanech v  rámci konání sportovního veletrhu FOR BIKES 2015 ve dnech 27. – 29. března. Rádi vás přivítáme v našem modrém Garmin stanu a předvedeme vám navigace pro běh, jízdu na kole, triatlon, lyžování a další tradiční i netradiční sporty. Vybrané produkty bude navíc možné zakoupit za speciální veletržní ceny.

Více ...

23.2.2015  |  Vychází nové turistické mapy pro GPS navigace GARMIN

Topo Czech a Topo Czech PRO jsou podrobné turistické mapy pro GPS navigace značky Garmin. V těchto dnech přichází na trh jejich nová verze. Kromě aktualizovaných a podrobnějších mapových informací jsou mapy poprvé k dispozici s podporou technologie ActiveRouting, která u kompatibilních GPS navigací umožňuje výpočet tras v závislosti na typu dopravního prostředku.

Více ...

18.2.2015  |  Segmenty

Pomocí segmentu dokážete zatraktivnit vaši vyjížďku. Uspořádat závod na vámi oblíbené trase, nebo se naopak přidat k úplně neznámým lidem a ukázat jim, kdo že je nejlepší. A to bez ohledu na to, že vaše soupeře vlastně vůbec neznáte, a ani se s nimi nepotkáte. Společným jmenovatelem je v tomto případě pouze místo vaší aktivity. Segmentem se rozumí extra měřená část (vaší) trasy pro porovnání času s ostatními.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!