Vážení zákazníci, naše prodejna na Evropské na Praze 6 je od 20.10. 2020  otevřena každý pracovní den v upravené provozní době od 11:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00. Vzhledem ke zhoršující se koronavirové situaci vás prosíme o dodržování zvýšených bezpečnostních opatření při návštěvě našich prodejen, dodržování rozestupů a zakrytí úst i nosu rouškou nebo šátkem.

Děkujeme za pochopení, Garmin Czech.

Blog

Profesionální cyklistická stáj NTT Pro Cycycling Team používá cyklopočítače Garmin Edge

Garmin Edge® 830 je jeden z nejoblíbenějších cyklopočítačů na trhu. A to nejen proto, že splňuje všechny požadavky na výkon, navigaci a bezpečnost, ale také proto, že spolehlivě zaznamenává všechna potřebná data z tréninků a závodů. Profesionální cyklistické týmy to s nadšením vítají a například na Tour de France můžete sami vidět, že tento model používá řada jezdců. Jeden z nejlepších týmů světa, NTT Pro Cycling, se s námi podělil o tipy, jak získaná data využívá.

více informací

Recenze Forerunner 45S z časopisu Activesport: DESIGN & FUNKCE

"...Musím se přiznat, že mne u  Garmin Forerunner 45S White na první pohled zaujal futuristický design v čistě bílém provedení a až po té jsem začala řešit funkce, které mne skutečně příjemně překvapily..."

více informací

Vlajková loď na golfové hřiště

Garmin si už dávno prošlápl cestu do duší golfistů. Za srdce je chce chytit i prostřednictvím svého nejnovějšího přírůstku v segmentu golfových hodinek. Model Garmin Approach S62 lze právem považovat za vlajkovou loď, která zaujme nejen několika novými prvky či vylepšeným designem. Co jsme o hodinkách zjistili?

více informací

Pozastavení funkce "Stav tréninku"

Jsou situace, ve kterých je potřeba přerušit nebo omezit trénink. Patří k nim například období po úrazu, období po náročném závodu nebo náročné tréninkové přípravě nebo období, kdy hledáte nový zdroj motivace. Funkce pozastavení sledování stavu tréninku je připravena k použití právě v podobných situacích.

více informací

Nenechte si ujít