AUTOMOTO

Přenosné automobilové navigace značky Garmin jsou u řidičů oblíbené díky jednoduchosti ovládání, spolehlivým navigačním funkcím a také díky bezplatné aktualizaci map, kterou Garmin poskytuje u navigací řady Garmin LIfetime.

Zjistit víc

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT GPS CYKLOPOČÍTAČ?

Nepotřebují k fungování žádné dráty nebo čidla, dají se snadno přenášet mezi více koly a dokáží změřit i jiný druh sportu než jen cyklistiku. Řeč je o GPS cyklopočítačích, které dobývají řídítka hobíků i elitních jezdců. Jak ale vybrat ten správný? Jako klíč k výběru může posloužit porovnání velikosti a účelu použití.

Zjistit víc

OUTDOOR

Navigace do přírody jsou odolné proti vodě a nárazům, zobrazují velmi podrobné turistické mapy, mají výdrž několik desítek hodin a po vybití v nich můžete jednoduše vyměnit tužkové baterie. Při výletu si do jejich paměti můžete uložit místo, kde jste zaparkovali nebo místo, kde každoročně s jistotou najdete ty největší houby. Zažijete s nimi spoustu dobrodružství při výletech do přírody nebo při hledání pokladů celosvětové hry Geocaching.

Zjistit víc

Blog

Garmin Varia RTL510 – první opravdu chytrá blikačka

Když jsem poprvé zahlédl radar Garmin Varia RTL510 kdesi na zahraničním webu, zběžně jsem promo video proklikal a uzavřel případ s tím, že jde o další zbytečný gadget. Přece jen, zadní blikačka za pět tisíc? Ne děkuji. Vše se ale změnilo během jediného švihu, který jsem s radarem absolvoval. Poprvé v životě jsem na silnici věděl o všem, co se za mnou děje a ač to zní neuvěřitelně, od té doby mě jediné auto neobjelo natěsno.

více informací

Garmin Pay, bezkontaktní platby v hodinkách

Vše, co potřebujete vědět o bezkontaktních platbách Garmin Pay.

více informací

Garmin vívomove3 umí nově využívat GPS nebo i zaplatit

Patří k nejkrásnějším chytrým hodinkám na trhu. Garmin dnes představil novou generaci elegantních fitness hodinek Garmin vívomove3. Celkově je k dispozici 15 modelů, které jsou zařazeny do tří cenových úrovní. Co mají nového? K dispozici je více velikostí a lépe tedy sedí pro menší nebo větší zápěstí, potěší bohatší nabídkou funkcí a širším výběrem použitých hodinářských materiálů.

více informací

Představujeme chytré hodinky z edice Legacy Hero Series

Captain Marvel a First Avenger ožívají. Představujeme speciální edici hodinek Legacy Hero Series, které jsou inspirované oblíbenými hrdiny. Inspiraci najdete nejen v hodinkách, ale i v tematicky upravené aplikaci Garmin Connect™

více informací

Nenechte si ujít