Vážení zákazníci,

 naše prodejna na Evropské na Praze 6 je  od 10.8 otevřena každý pracovní den v upravené provozní době od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00.

Vzhledem ke zhoršující se korovinové situaci vás prosíme o dodržování zvýšených bezpečnostních opatření při návštěvě našich prodejem, dodržování rozestupů a zakrytí úst a nosu rouškou nebo šátkem.

Děkujeme za pochopení, Garmin Czech

 

AUTOMOTO

Přenosné automobilové navigace značky Garmin jsou u řidičů oblíbené díky jednoduchosti ovládání, spolehlivým navigačním funkcím a také díky bezplatné aktualizaci map, kterou Garmin poskytuje u navigací řady Garmin LIfetime.

Zjistit víc

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT GPS CYKLOPOČÍTAČ?

Nepotřebují k fungování žádné dráty nebo čidla, dají se snadno přenášet mezi více koly a dokáží změřit i jiný druh sportu než jen cyklistiku. Řeč je o GPS cyklopočítačích, které dobývají řídítka hobíků i elitních jezdců. Jak ale vybrat ten správný? Jako klíč k výběru může posloužit porovnání velikosti a účelu použití.

Zjistit víc

OUTDOOR

Navigace do přírody jsou odolné proti vodě a nárazům, zobrazují velmi podrobné turistické mapy, mají výdrž několik desítek hodin a po vybití v nich můžete jednoduše vyměnit tužkové baterie. Při výletu si do jejich paměti můžete uložit místo, kde jste zaparkovali nebo místo, kde každoročně s jistotou najdete ty největší houby. Zažijete s nimi spoustu dobrodružství při výletech do přírody nebo při hledání pokladů celosvětové hry Geocaching.

Zjistit víc

Blog

Vojenský sportovec (recenze z časopisu CHIP 07/2020)

Instinct Tactical je prostě specifický model pro specifické uživatele, přísně účelový a promyšlený. Přesto zvládá i všechny obvyklé sportovní funkce, na jaké jsme zvyklí z dalších modelů Garmin, a standardně spolupracuje s aplikací Garmin Connect i webovým sportovním deníkem...

více informací

Garmin představil vlnu nových modelů hodinek se solárním nabíjením

Americká značka Garmin dnes ve třech inovovaných produktových řadách představila více, než 20 nových modelů hodinek. Jejich společnou vlastností je sklíčko se solárním nabíjením. Technologie, která byla dosud k dispozici pouze u vybraných největších modelů produktové řady Fénix6X, se nyní dostává i do dalších modelových řad. Konkrétně se na solární dobíjení můžete těšit u vybraných modelů řady Instinct, Fénix6S, Fénix6 a Tactix Delta.

více informací

Garmin Venu jsou první Garmin hodinky s AMOLED displejem (test časopisu CHIP 06/2020)

Garmin v novém modelu Venu vsadil na trend, který razí ostatní výrobci chytrých hodinek: barevný zářivý a dotykový AMOLED displej. Hodinky mají vše, na co si vzpomenete. Především to jsou sportovní funkce: optický snímač srdečního tepu, senzor k měření okysličení krve, měření běhu, jízdy na kole, plavání v bazénu, lyžování, golfu, jógy, fitness cvičení a dalších sportů.

více informací

Garmin MARQ Commander, podezřele nenápadné hodinky

Podle účelu využití se hodinky mohou dělit do několika základních oblastí. Máme hodinky zaměřené na sport, outdoor, jachting, létání, automobilové závody nebo například na potápění. Každý obor, přesněji každé oborově zaměřené hodinky mají svoje specifické znaky a funkce. Jeden důležitý obor ve výčtu chybí, obor, který se v minulosti zasloužil o vznik náramkových hodinek. Jsou pro něj typické nenápadné hodinky s vysokou odolností, které mají za úkol nebudit pozornost.

více informací

Nenechte si ujít