Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Blog

Soutěž pro všechny milovníky běžeckého lyžování!

Zaběhněte si vlastním tempem tradiční 50 km trať v Jizerkách a staňte se Králem Jizerských hor. Patronem soutěže je legendární Standa Řezáč, mistr České republiky v běhu na kolečkových lyžích a člen Síně slávy Visma Ski Classics.

více informací

Jak vybrat elegantní a současně sportovní chytré hodinky pro ženy?

Vlastně nevím, zda tyto rady mají platit více pro ženy, které potřebují poradit a vyznat se ve výběru chytrých hodinek nebo pro muže, kteří chtějí udělat radost své přítelkyni nebo manželce. Pro obě situace – v tomto článku se zaměříme především na elegantní sportovní hodinky. Pokud vás zajímají především sportovní modely, podívejte se do tohoto článku.

více informací

Jak vybrat chytré, sportovní GPS hodinky?

Prosím, doporučte mi nějaké dobré hodinky na běhání… Jednoduchý dotaz, který není snadné poctivě odpovědět bez znalosti dalších informací. Situace na trhu již není taková, jako před několika roky, kdy se sportovec musel přizpůsobit jednomu nebo několika málo univerzálním modelům hodinek. Nabídka sportovních hodinek je široká a každému typu sportovce dokáže nabídnout něco zajímavého.

více informací

Jak vybrat cyklistický trenažér?

Podělím se s vámi o svoje zkušenosti s výběrem cyklistického trenažéru. Od pořízení levného, základního až po cestu k těm nejlepším trenažérům na trhu. Každý z nich má co nabídnout a vyšší cena špičkových modelů má své důvody, pro které stojí za to si za dražší, zejména elektromagnetické trenažéry připlatit.

více informací

Nenechte si ujít