Blog

Jak vybrat elegantní a současně sportovní chytré hodinky pro ženy?

Vlastně nevím, zda tyto rady mají platit více pro ženy, které potřebují poradit a vyznat se ve výběru chytrých hodinek nebo pro muže, kteří chtějí udělat radost své přítelkyni nebo manželce. Pro obě situace – v tomto článku se zaměříme především na elegantní sportovní hodinky. Pokud vás zajímají především sportovní modely, podívejte se do tohoto článku.

více informací

Jak vybrat chytré, sportovní GPS hodinky?

Prosím, doporučte mi nějaké dobré hodinky na běhání… Jednoduchý dotaz, který není snadné poctivě odpovědět bez znalosti dalších informací. Situace na trhu již není taková, jako před několika roky, kdy se sportovec musel přizpůsobit jednomu nebo několika málo univerzálním modelům hodinek. Nabídka sportovních hodinek je široká a každému typu sportovce dokáže nabídnout něco zajímavého.

více informací

Jak vybrat cyklistický trenažér?

Podělím se s vámi o svoje zkušenosti s výběrem cyklistického trenažéru. Od pořízení levného, základního až po cestu k těm nejlepším trenažérům na trhu. Každý z nich má co nabídnout a vyšší cena špičkových modelů má své důvody, pro které stojí za to si za dražší, zejména elektromagnetické trenažéry připlatit.

více informací

Profesionální cyklistická stáj NTT Pro Cycycling Team používá cyklopočítače Garmin Edge

Garmin Edge® 830 je jeden z nejoblíbenějších cyklopočítačů na trhu. A to nejen proto, že splňuje všechny požadavky na výkon, navigaci a bezpečnost, ale také proto, že spolehlivě zaznamenává všechna potřebná data z tréninků a závodů. Profesionální cyklistické týmy to s nadšením vítají a například na Tour de France můžete sami vidět, že tento model používá řada jezdců. Jeden z nejlepších týmů světa, NTT Pro Cycling, se s námi podělil o tipy, jak získaná data využívá.

více informací

Nenechte si ujít