Aktuality, nové produkty, recenze

20.7.2016  |  Garmin vívoactive Optic v rukou redakce RUN

Celodenní parťák pro sport, práci i odpočinek? Multisportovní, chytré, GPS hodinky s  vestavěným optickým snímačem tepu a funkcemi dříve jen dražších modelů sporttesterů? Navíc ve střední cenové kategorii? Co vlastně nabízejí standardnímu běžci? Umí i něco navíc? Co mají společného se Světovou zdravotnickou organizací? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací naleznete v  redakčním testu.

Více ...

23.6.2016  |  Běžné fitness náramky měří kroky, ty lepší srdeční tep a ty nejlepší i rychlost a vzdálenost při většině sportů

Hledáte motivaci k hubnutí, změně životního stylu nebo jste právě začali s pravidelným sportováním? I pro vás mohou být fitness náramky tou správnou motivací. Americká značka Garmin má fitness náramky k dispozici v několika modelových řadách, které uspokojí začínající i náročné vyznavače pohybu. Ty základní měří kroky, ty lepší srdeční tep a ty nejlepsší mají GPS a změří většinu sportovních aktivit (běh, kolo, in-line brusle, lyžování...). Jak se v nabídce vyznat a jak vybrat ten správný fitnmess náramek? Pomůžeme vám v následujícím článku...

Více ...

22.6.2016  |  Garmin Fénix3: i sportovní hodinky mohou být hezké!

Není náhodou, že Garmin fénix3 se staly pojmem mezi sportovními GPS hodinkami. Kromě neuvěřitelné všestrannosti vypadají skvěle - jak při sportu, tak i v práci nebo volném čase. Nad to vše přidávají extrémní odolnost a výdrž baterií až 6 týdnů na jedno nabití v režimu hodinek! Jsou tak dobré, že je nebudete chtít sundávat z ruky.

Více ...

22.6.2016  |  Obstál Forerunner 230 v testu časopisu RUN?

14.6.2016  |  Aktivní ženy, lifestyle a fénix3 v testu časopisu OK!

Bílý pásek, displej v barvě růžového zlata, safírové sklíčko, nadupané funkce, tak to je dámský zástupce modelové řady fénix3, s označením Rose Gold. Hodí se ke každodennímu outfitu? Plní funkce aktivního společníka ženy během sportování? Čtěte v redakčním testu časopisu OK!

Více ...

10.6.2016  |  Golf otestoval, jak to vlastně je s Garmin fénix3

Řeknete si, co mají společného všestranný, smart, GPS sporttester a golf? Běháte, jezdíte na kole, plavete, v zimě lyžujete a současně hrajete golf? Používáte sportovní hodinky či navigace? Střídáte jich více dle aktivity, včetně klasických hodinek pro běžný pracovní den? Nebaví vás neustále vytahovat telefon z bagu během hry? Nemusíte. Zda je tomu opravdu tak, si otestovali v redakci Golfu.

Více ...

25.5.2016  |  Garmin fénix3 v redakčním testu časopisu Outdoor

Všestranná outdoorová navigace? Multifunkční sporttester? Do přírody, na sport i do práce? Co vše vlastně umí Garmin fénix3? Jak jej správně nazvat? Na tyto a mnohé další otázky se pokusili odpovědět v rámci testování v redakci časopisu Outdoor.

Více ...

16.5.2016  |  Fitness náramek nebo GPS sporttester? Představujeme nový Garmin vívosmart Optic GPS

Jsou pro vás sportovní GPS hodinky příliš velké nebo vám neladí s pracovním oblečením? Líbí se vám fitness náramky, ale chtěli byste, aby byly schopné změřit a zaznamenat více sportovních aktivit a podrobněji? Potom právě pro vás je určen nový Garmin vívosmart Optic GPS. Jedná se o chytrý fitness náramek s měřením srdečního tepu na zápěstí, který je nově vybavený vestavěným GPS přijímačem. Vestavěný GPS posouvá využití náramku na zcela jinou úroveň a funkčně náramek řadí do oblasti sportovních GPS hodinek.

Více ...

15.5.2016  |  Opravdu je fénix3 více než sporttester?

Na sportovní funkce modelu Garmin fénix3 Optic, s  měřením tepové frekvence přímo na zápěstí ruky, se při svém testování zaměřili v  redakci časopisu Run. Opravdu umí, co je výrobcem nabízeno? Jak je to s  výdrží baterie? Co složitost ovládání? Vedení tréninkového deníku? Podívejte se, jak to celé dopadlo.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!