Aktuality, nové produkty, recenze

4.1.2017  |  Garmin fénix5 je nová generace kultovních sportovních hodinek. Jsou nové, lepší a nyní i pro sportovce s menším zápěstím.

Jen málokteré chytré GPS hodinky vzbudily takovou pozornost, jako Garmin fénix. Původně outdoorové hodinky dostaly v průběhu několika vylepšení do výbavy neuvěřitelnou škálu sportovních funkcí. Současně s mimořádně dlouhou výdrží, odolností a vzhledem blížícím se klasickým hodinkám tyto hodinky na trhu získaly mnoho svých příznivců. Poslední verze s označením Garmin fénix3 je na trhu k dispozici od roku 2015 a dosud nemá mezi sportovními GPS hodinkami rovnocennou konkurenci. Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas představuje značka Garmin zcela novou generaci hodinek fénix, tentokrát označenou jako Garmin fénix5.

Více ...

13.9.2016  |  Není nad osobní zkušenost se sporttesterem…

Rozhodla se pravidelně běhat a vyzkoušet si sporttester. Vybrala si Garmin Forerunner 235 Optic s  vestavěným optickým snímačem pro měření tepu přímo na zápěstí ruky. Jaké jsou její zkušenosti? Je něco, co jí na sporttesteru nesedí? V  čem jí sporttester pomohl? Vyzkoušela také možnosti využití online tréninkového deníku Garmin Connect. Co na něj říká?

Více ...

5.9.2016  |  Jak vybrat sportovní GPS hodinky?

“Jak vybrat...?” je nejčastější dotaz při pohledu na širokou nabídku sportovních GPS hodinek. Jaké jsou rozdíly mezi modely? Potřebuji zrovna tuto konkrétní funkci? Co nemají levnější modely oproti těm dražším?

V tomto článku se Vám pokusíme jednoduše poradit. Zaměříme se na nejčastější případy výběru GPS hodinek a pokusíme se doporučený výběr zúžit na několik málo finálních výrobků. U každého z nich uvedeme navíc několik základních důvodů, proč vybrat právě tento model. Nečekejte podrobné specifikace, ty jistě najdete na řadě jiných míst.

Více ...

31.8.2016  |  Malé, lehké a pohodlné běžecké GPS hodinky, to je nový Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35 je nový model běžeckých GPS hodinek s optickým měřením tepu přímo na zápěstí ruky. Forerunner 35 patří do nové generace GPS hodinek, které mají minimální rozměry, nízkou hmotnost a měkký, přizpůsobivý řemínek. Oproti větším GPS sporttesterům jsou proto vhodné i pro ženy nebo sportovce s menším zápěstím. Forerunner 35 nabízí velmi slušnou funkční výbavu. Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, běh na páse, jízdu na kole nebo fitness cvičení. Hodinky mají k dispozici vibrační alarmy, funkce AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku prostřednictvím mobilního telefonu nebo například chytré funkce v případě propojení se smartphonem.

Více ...

25.8.2016  |  fēnix Chronos jsou luxusní chytré GPS hodinky pro běžné nošení, sport a outdoorové aktivity

Garmin fénix Chronos jsou prémiovým modelem kultovních chytrých, sportovních GPS hodinek řady fénix. Za úspěchem hodinek řady fénix stojí výjimečná škála funkcí, všestrannost a především fakt, že hodinky fénix3 vypadají dobře. Vypadají dokonce tak dobře, že je můžete mít na ruce i v práci nebo ve volném čase. Pro řadu fénix3 Chronos to platí dvojnásob. Jedná se o prémiovou řadu hodinek fénix3, které jsou zasazené v celokovovém těle z oceli nebo titanu a doplněné o kovový nebo kožený řemínek, který je možné kdykoliv rychle a jednoduše vyměnit za sportovní.

Více ...

25.8.2016  |  Proč chtít Chronos, když postačí Fénix3...?

Byl jsem přesvědčený tyto hodinky nechtít. Mají identické funkce s modelem Garmin fénix3 a kromě materiálů a vzhledu nic moc nového nepřináší. Jejich cena je navíc o dost vyšší. Moje přesvědčení vydrželo přesně do doby, než jsem dostal fénix Chronos do ruky k otestování. Podívejte se na pár fotek a subjektivních zkušeností...

Více ...

19.8.2016  |  S aplikací Face-It vytvoříte snadno svůj ciferník například pro hodinky Garmin fénix3

Chytré hodinky Garmin, jako například model fénix3, jsou kompatibilní s platformou ConnectIQ, která umožňuje do hodinek programovat a dohrávat aplikace, doplňky a také uživatelské podoby ciferníků. Nově představená aplikace Face-It je vhodná pro ty, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní ciferník, ale nezvládnou jej sami naprogramovat. Je dostupná pro chytré telefony se systémy iOS a Android.

Více ...

3.8.2016  |  Všestranný Oregon 700 je nejnovější outdoorová GPS navigace značky Garmin

Turistika, jízda na kole, geocaching, skialpinismus... to je příklad aktivit, při kterých se nejčastěji využívají odolné outdoorové GPS navigace. Řada Garmin Oregon mezi nimi patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Mezi společné vlastnosti řady Oregon patří všestranné využití, vysoká odolnost, napájení z tužkových baterií a také velký a přehledný displej.

Nejnovější model z této řady má označení Oregon 700 a na trhu postupně nahradí model Oregon 600, který se stal jednou z nejoblíbenějších outdoorových GPS navigací vůbec. Snad díky úspěchu modelu Oregon 600 přebírá nový model většinu jeho vlastností, ke kterým přidává vylepšení, jako je například přesnější a citlivější GPS anténa, Geocaching Live funkce pro vyhledávání a logování geokeší v terénu nebo chytré funkce při propojení navigace se smartphonem.

Více ...

26.7.2016  |  Edge 820 je nejlepší cyklopočítač od Garminu

Značka Garmin patří k nejlepším světovým výrobcům sportovní elektroniky a u elektroniky pro cyklisty to platí dvojnásob. Dokazuje to většina dosud představených cyklopočítačů řady Edge, ale také cyklistický radar Varia Radar nebo například špičkový cyklistický wattmetr Garmin Vector2.

Výjimkou v tomto ohledu není ani nově představený GPS cyklopočítač Garmin Edge 820, který se chlubí nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Garmin při navrhování Edge 820 vycházel z úspěšného GPS cyklopočítače Edge 520, který dostal navíc velkou vnitřní paměť a možnost navigace nad podrobnou navigační mapou. Z nových funkcí stojí za zmínku možnost živého, skupinového sledování cyklistů přímo na displeji cyklopočítače nebo rozšířené bezpečnostní funkce, včetně možnosti SOS zprávy v případě nehody.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!