Aktuality, nové produkty, recenze

25.8.2016  |  fēnix Chronos jsou luxusní chytré GPS hodinky pro běžné nošení, sport a outdoorové aktivity

Garmin fénix Chronos jsou prémiovým modelem kultovních chytrých, sportovních GPS hodinek řady fénix. Za úspěchem hodinek řady fénix stojí výjimečná škála funkcí, všestrannost a především fakt, že hodinky fénix3 vypadají dobře. Vypadají dokonce tak dobře, že je můžete mít na ruce i v práci nebo ve volném čase. Pro řadu fénix3 Chronos to platí dvojnásob. Jedná se o prémiovou řadu hodinek fénix3, které jsou zasazené v celokovovém těle z oceli nebo titanu a doplněné o kovový nebo kožený řemínek, který je možné kdykoliv rychle a jednoduše vyměnit za sportovní.

Více ...

25.8.2016  |  Proč chtít Chronos, když postačí Fénix3...?

Byl jsem přesvědčený tyto hodinky nechtít. Mají identické funkce s modelem Garmin fénix3 a kromě materiálů a vzhledu nic moc nového nepřináší. Jejich cena je navíc o dost vyšší. Moje přesvědčení vydrželo přesně do doby, než jsem dostal fénix Chronos do ruky k otestování. Podívejte se na pár fotek a subjektivních zkušeností...

Více ...

19.8.2016  |  S aplikací Face-It vytvoříte snadno svůj ciferník například pro hodinky Garmin fénix3

Chytré hodinky Garmin, jako například model fénix3, jsou kompatibilní s platformou ConnectIQ, která umožňuje do hodinek programovat a dohrávat aplikace, doplňky a také uživatelské podoby ciferníků. Nově představená aplikace Face-It je vhodná pro ty, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní ciferník, ale nezvládnou jej sami naprogramovat. Je dostupná pro chytré telefony se systémy iOS a Android.

Více ...

3.8.2016  |  Všestranný Oregon 700 je nejnovější outdoorová GPS navigace značky Garmin

Turistika, jízda na kole, geocaching, skialpinismus... to je příklad aktivit, při kterých se nejčastěji využívají odolné outdoorové GPS navigace. Řada Garmin Oregon mezi nimi patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Mezi společné vlastnosti řady Oregon patří všestranné využití, vysoká odolnost, napájení z tužkových baterií a také velký a přehledný displej.

Nejnovější model z této řady má označení Oregon 700 a na trhu postupně nahradí model Oregon 600, který se stal jednou z nejoblíbenějších outdoorových GPS navigací vůbec. Snad díky úspěchu modelu Oregon 600 přebírá nový model většinu jeho vlastností, ke kterým přidává vylepšení, jako je například přesnější a citlivější GPS anténa, Geocaching Live funkce pro vyhledávání a logování geokeší v terénu nebo chytré funkce při propojení navigace se smartphonem.

Více ...

26.7.2016  |  Edge 820 je nejlepší cyklopočítač od Garminu

Značka Garmin patří k nejlepším světovým výrobcům sportovní elektroniky a u elektroniky pro cyklisty to platí dvojnásob. Dokazuje to většina dosud představených cyklopočítačů řady Edge, ale také cyklistický radar Varia Radar nebo například špičkový cyklistický wattmetr Garmin Vector2.

Výjimkou v tomto ohledu není ani nově představený GPS cyklopočítač Garmin Edge 820, který se chlubí nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Garmin při navrhování Edge 820 vycházel z úspěšného GPS cyklopočítače Edge 520, který dostal navíc velkou vnitřní paměť a možnost navigace nad podrobnou navigační mapou. Z nových funkcí stojí za zmínku možnost živého, skupinového sledování cyklistů přímo na displeji cyklopočítače nebo rozšířené bezpečnostní funkce, včetně možnosti SOS zprávy v případě nehody.

Více ...

20.7.2016  |  Garmin vívoactive Optic v rukou redakce RUN

Celodenní parťák pro sport, práci i odpočinek? Multisportovní, chytré, GPS hodinky s  vestavěným optickým snímačem tepu a funkcemi dříve jen dražších modelů sporttesterů? Navíc ve střední cenové kategorii? Co vlastně nabízejí standardnímu běžci? Umí i něco navíc? Co mají společného se Světovou zdravotnickou organizací? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací naleznete v  redakčním testu.

Více ...

23.6.2016  |  Běžné fitness náramky měří kroky, ty lepší srdeční tep a ty nejlepší i rychlost a vzdálenost při většině sportů

Hledáte motivaci k hubnutí, změně životního stylu nebo jste právě začali s pravidelným sportováním? I pro vás mohou být fitness náramky tou správnou motivací. Americká značka Garmin má fitness náramky k dispozici v několika modelových řadách, které uspokojí začínající i náročné vyznavače pohybu. Ty základní měří kroky, ty lepší srdeční tep a ty nejlepsší mají GPS a změří většinu sportovních aktivit (běh, kolo, in-line brusle, lyžování...). Jak se v nabídce vyznat a jak vybrat ten správný fitnmess náramek? Pomůžeme vám v následujícím článku...

Více ...

22.6.2016  |  Garmin Fénix3: i sportovní hodinky mohou být hezké!

Není náhodou, že Garmin fénix3 se staly pojmem mezi sportovními GPS hodinkami. Kromě neuvěřitelné všestrannosti vypadají skvěle - jak při sportu, tak i v práci nebo volném čase. Nad to vše přidávají extrémní odolnost a výdrž baterií až 6 týdnů na jedno nabití v režimu hodinek! Jsou tak dobré, že je nebudete chtít sundávat z ruky.

Více ...

22.6.2016  |  Obstál Forerunner 230 v testu časopisu RUN?

Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!